Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MŚ 2018: Półfinał - Francja vs Belgia - Wersja do druku

+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: MŚ 2018: Półfinał - Francja vs Belgia (/Temat-MS-2018-Polfinal-Francja-vs-Belgia-157136)

Strony: 1 2 3 4 5

MŚ 2018: Półfinał - Francja vs Belgia - Hybrid1990 - 06-07-2018 22:00

MŚ w Piłce Nożnej 2018: Francja vs Belgia

W konkursie mogą brać udział tylko ci użytkownicy, którzy mają co najmniej 10 dni spędzonego czasu online na forum w chwili podania typu.

Jeden użytkownik może oddać tylko jeden typ/post. Typować można do 10.07.2018 do godziny 20:00 (włącznie) czasu forumowego (UTC +1:00).

Edycja posta = dyskwalifikacja z konkursu.

1. Tym razem typujemy strzelca bramki, np. Antoine Griezmann.

2. Zdobywca gola z rzutu karnego nie będzie zaliczany.

3. Nie trzeba podawać dokładnego strzelca na pozycji obrońcy.
Typ "OF' oznaczać będzie obrońcę francuskiego.
Typ "OB" oznaczać będzie obrońcę belgijskiego.
Więc np. jeśli użytkownik wytypuje "OF", i gola zdobędzie dowolny francuski obrońca, typ będzie zaliczony.

4. Jeśli chcesz obstawić, że nie padnie żadna bramka, napisz tylko "NULL". Każdy inny post dotyczący braku gola w meczu, nie będzie zaliczany.

5. Typ będzie dotyczyć regulaminowego czasu gry + dogrywki (jeśli do niej dojdzie), czyli 90 + 30 minut, bez serii rzutów karnych.

Pełny skład reprezentacji Francji:
Pełny skład reprezentacji Belgii:
Przypominam że na godzinę przed meczem są podawane wyjściowe jedenastki obu drużyn i można się wstrzymać z oddaniem typu do tego czasu.

Nagrody:

Huh Pula 700 FG do równego podziału pomiędzy tych konkursowiczów, którzy poprawnie wytypują strzelca bramki (lub NULL).

Zastrzegam sobie prawo do rozstrzygania spornych sytuacji, jeśli takie się pojawią.
FG zostaną wysłane do 24 h od zakończenia meczu.

RE: MŚ 2018: Półfinał - Francja vs Belgia - Assasinoo - 06-07-2018 22:05