Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blockchain Steem - czyli "internet 3.0" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Blockchain Steem - czyli "internet 3.0" (/Temat-Blockchain-Steem-czyli-internet-3-0-157133)

Strony: 1 2 3


RE: Blockchain Steem - czyli "internet 3.0" - thomasward - 11-07-2018 19:54

Lubię sobie pisywać czasem jakieś krótkie teksty, np. felietony, recenzje piw itd. Czy wy mi serio mówicie, że za lajki pod moimi tekstami od użytkowników STEEM dostawałbym wartą coś kryptowalutę, plus do tego więcej odsłon tekstów? Gdzie jest haczyk?


RE: Blockchain Steem - czyli "internet 3.0" - tomek7912 - 11-07-2018 21:56

(11-07-2018 19:54)thomasward napisał(a):  Lubię sobie pisywać czasem jakieś krótkie teksty, np. felietony, recenzje piw itd. Czy wy mi serio mówicie, że za lajki pod moimi tekstami od użytkowników STEEM dostawałbym wartą coś kryptowalutę, plus do tego więcej odsłon tekstów? Gdzie jest haczyk?
Takowego raczej nie ma. Wrzucaj posty, a jak będą dobre to ktoś na pewno Ci je będzie upvote'ował.


RE: Blockchain Steem - czyli "internet 3.0" - amcin - 21-07-2018 11:08

Dzisiaj mijają równo dwa tygodnie od mojej rejestracji a konta jak nie było tak nie ma. Sad
Mam nadzieję że na dniach dostanę maila z informacją, że konto zostało już aktywowane, trzymajcie kciuki. Rolleyes

EDIT po 6 dniach: Mam już konto, zacząłem publikować fotki na steepshocie i robić jakieś tam lajwiki na dlive. Jeszcze nie dostałem żadnego głosu powyżej 0,01 ale kiedyś może szczęście się do mnie uśmiechnie. Big Grin Trochę na konto czekałem bo prawie 3 tygodnie ale warto było. Wink


RE: Blockchain Steem - czyli "internet 3.0" - thomasward - 30-08-2018 17:44

Shit, opublikowałem posta i mi zjadło hasło. Literalnie nie mogę się zalogować hasłem, które dotychczas działało...