Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do kosza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Do kosza] (/Temat-Do-kosza-157116)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ogads + Instagram? Test - mix124 - 09-07-2018 18:12

zdjęcia skąd bierzesz jeśli wolno zapytać? Big Grin


RE: Ogads + Instagram? Test - Bartezx1997 - 09-07-2018 18:26

A kto tu mówi o jakichś zdjęciach? Big Grin

Jedyne zdjęcie które wstawiam to profilowe i jest ono (prawie) takie same na wszystkie konta.


RE: Ogads + Instagram? Test - Lexiw - 09-07-2018 19:27

Z jakich proxy korzystasz? Podrzuć linka jak możesz Smile


RE: Ogads + Instagram? Test - Bartezx1997 - 09-07-2018 19:36

(09-07-2018 19:27)lexiw napisał(a):  Z jakich proxy korzystasz? Podrzuć linka jak możesz Smile

Korzystam z ProxyMillion, działają bez zarzutu.

https://proxymillion.com/


RE: Ogads + Instagram? Test - Bartezx1997 - 09-07-2018 20:54


Progress: 15/90 kont


Machnąłem 15 kont, jutro uzupełnię na nich profil i zacznę powoli rozgrzewać.

Tymczasem lecę poczytać książkę Idea


[Obrazek: 2a1A3yK.jpg]


RE: Ogads + Instagram? Test - Bartezx1997 - 11-07-2018 11:51

Machnąłem te 15 kont, na drugi dzień uzupełniłem profil bez linka i dałem kilka follow -> weryfikacja tel na wszystkie facepalm
Zweryfikowałem, ustawiłem follow na naprawdę małe obroty -> druga weryfikacja tel facepalm
Na pewno ma znaczenie to, że zakładam konto na polskim IP (zakładanie na proxy wychodzi znacznie gorzej) a później loguję się na proxy z poza PL.
W międzyczasie kochane IG zbanowało mi kolejne 3 konta, a pozostałe temporary follow block Heart

Cóż... Instagram to już nie to co kiedyś, zaostrzyli politykę, usprawnili działanie algorytmów itd.

Podsumowanie

Ile zarobiłem?

W niecały miesiąc na Insta z ~15 kontami po odliczeniu kosztów proxy, weryfikacji = $111.50

Czy da się zarabiać tą metodą?

Oczywiście, że tak. Ja natomiast uznałem, że nakład pracy w stosunku do efektów nie jest dla mnie zadowalający. Gdyby wyglądało to tak, że każde postawione konto ustawiam i zapominam o nim (S&F), a ono sobie pracuje i żyje własnym życiem byłoby super. Ale tak nie jest. Tu weryfikacja tel, tu weryfikacja email, tu follow block, tu ban itd.

Czy to koniec dziennika?

Nie, po prostu zmieniam źródło ruchu na Youtube.


Cel

Cel pozostaje ten sam, czyli osiągnąć 30$ / day do 31.08.2018r.


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - Bartezx1997 - 11-07-2018 14:21






RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - danoneksss - 11-07-2018 14:33

Jak oceniasz książkę "Narzędzie Tytanów", bo jest na mojej wishliście Big Grin
Da się coś z niej przenieść do własnego życia czy raczej takie lanie wody? Wink


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - Bartezx1997 - 11-07-2018 15:27

(11-07-2018 14:33)danoneksss napisał(a):  Jak oceniasz książkę "Narzędzie Tytanów", bo jest na mojej wishliście Big Grin
Da się coś z niej przenieść do własnego życia czy raczej takie lanie wody? Wink

@[danoneksss]

Mi się bardzo podoba i wiele nawyków z książki już wcieliłem w życie.
Większość to pozornie błache rzeczy typu 20 minutowa medytacja, prowadzenie dziennika itp.

Powiem tak. Nie warto jej czytać dla samego przeczytania (podobnie jak większości książek o rozwoju), warto natomiast na bieżąco wypisywać sobie główne wątki, myśli, nawyki i najważniejsze ZASTOSOWAĆ je w praktyce.


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - danoneksss - 11-07-2018 16:28

Dzięki za opinie!
A więc w bliżej nieokreślonym czasie książke nabędę Wink