Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Problem z adsense (/Temat-Problem-z-adsense-157097)



Problem z adsense - prizers2 - 04-07-2018 19:03

WITAJCIE, mam taki problem z adsense mianowicie mam 3 stronki na ktorych wisza reklamy, pierwsze konto mi zablokowali rzekomo za nieprawidłowy ruch , strony generowały 10$ dziennie , gdy wrzuciłem na nowe konto adsense strony nie generuja nawet 1 $ dziennie...oba konta zostały zakupione ... gdzie jest problem ?


RE: Problem z adsense - fusek - 04-07-2018 19:42

(04-07-2018 19:03)prizers2 napisał(a):  WITAJCIE, mam taki problem z adsense mianowicie mam 3 stronki na ktorych wisza reklamy, pierwsze konto mi zablokowali rzekomo za nieprawidłowy ruch , strony generowały 10$ dziennie , gdy wrzuciłem na nowe konto adsense strony nie generuja nawet 1 $ dziennie...oba konta zostały zakupione ... gdzie jest problem ?
Domniemuje że:

Sztuczny ruch;
Lub sztuczne kliki;
Lub google zweryfikowało IP/cookies osoby która zakładała Ci konto i za masowe zakładanie poszedł banWink


RE: Problem z adsense - prizers2 - 04-07-2018 20:02

strony są moje , wiec ruch jest mój. istnieje mozliwosc ze google nie pokazuje reklam w niektorych krajach?


RE: Problem z adsense - fusek - 05-07-2018 12:38

(04-07-2018 20:02)prizers2 napisał(a):  strony są moje , wiec ruch jest mój. istnieje mozliwosc ze google nie pokazuje reklam w niektorych krajach?

Być może tak być.


RE: Problem z adsense - PanCaro - 06-07-2018 14:09

Kupujesz konto AdSense, które jest darmowe? I jak Ty chcesz tu legalnie zarabiać? Adsense jest dla rzetelnych i odpowiedzialnych ludzi. Google i tak wykryje nieprawidłowości.


RE: Problem z adsense - noomak - 23-07-2018 09:25

Jak dla mnie Adsense to marny partner do zarabiania. Zablokowali mi konto zweryfikowane też niby za nieprawidłowy ruch na moje wyjaśnienia nawet nie odpisali, na kolejną wiadomość też brak odzewu i uzbierana kasa przepadła.