Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą (/Temat-Czy-FB-moze-zbanowac-grupe-zamknieta-157080)

Strony: 1 2


Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - artzarab - 03-07-2018 19:41

Jak w temacie. Czy FB jest w stanie zbanować grupę zamkniętą (spadną zasięgi itd) czy tylko podmioty publikujące? To że banuje strony i osoby które postują w grupie to wiem, ale czy banuje grupy?
Dziś spotkałem się z taką sytuacją że w jednej z grup zasięgi mam prawie zerowe. A na innych publikując tymi samymi stronami lub osobami zasięgi są bez zmian czyli dobre.
Pierwszy raz się z czyms takim spotkałem więc proszę o info


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - noomak - 23-07-2018 22:03

Ktoś, coś? Też mnie to zastanawia czy FB banuje grupy zamknięte.


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - Kieerownikk - 24-07-2018 17:39

Tak, banuje.


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - bizprofit - 30-07-2018 19:35

Potwierdzam, banuje.


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - artzarab - 31-07-2018 19:28

Sorki długo mnie nie było. Temat dość stary ale bardzo aktualny. Banuje oj banuje...i to z różnych powodów...zależy w jaki filtr się wpadnie. Zacząłem się z grupami obchodzić bardziej ostrożnie i od ponad miesiąca zero banów.


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - pusiaq - 27-11-2018 09:17

Naprawdę trzeba się postarać żeby taka grupę zbanowal


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - artzarab - 27-11-2018 13:48

(27-11-2018 09:17)pusiaq napisał(a):  Naprawdę trzeba się postarać żeby taka grupę zbanowal

Oj nie trzeba Wink średnio raz w miesiącu łapię shadow na 7 dni...to wszystko zależy od tematyki grupy...u mnie niestety shadowban to normalka...już przywykłem.


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - nea86 - 10-12-2018 20:43

(27-11-2018 13:48)artzarab napisał(a):  
(27-11-2018 09:17)pusiaq napisał(a):  Naprawdę trzeba się postarać żeby taka grupę zbanowal

Oj nie trzeba Wink średnio raz w miesiącu łapię shadow na 7 dni...to wszystko zależy od tematyki grupy...u mnie niestety shadowban to normalka...już przywykłem.

A możesz napisać za co mniej więcej wiesz, że dostajesz shadowbany?


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - artzarab - 13-12-2018 19:22

(10-12-2018 20:43)nea86 napisał(a):  
(27-11-2018 13:48)artzarab napisał(a):  
(27-11-2018 09:17)pusiaq napisał(a):  Naprawdę trzeba się postarać żeby taka grupę zbanowal

Oj nie trzeba Wink średnio raz w miesiącu łapię shadow na 7 dni...to wszystko zależy od tematyki grupy...u mnie niestety shadowban to normalka...już przywykłem.

A możesz napisać za co mniej więcej wiesz, że dostajesz shadowbany?


W moim przypadku było to za posty z linkami, oraz postowanie w wielu grupach z jednego konta (podkreślam postów było ponad 10 w jednym dniu w każdej z grup).


RE: Czy FB może zbanować grupę zamkniętą - polskitrader - 22-12-2018 15:46

jak linkowałem na swoich grupach w listopadzie, to zasięgi wszystkich grup spadły do 200 wyświetleń na dzień przez kilka dni. Dlatego lepiej postować bez linków, czyli jakiś obrazek na którym jest adres naszej strony. Inaczej zasięgi będą cięte, FB nie lubi jak nie zarabia, a tym bardziej jak ktoś za darmo chce zarobić. Jak posuwałem przypięte posty z afiliacją to nagle w parę dni zasięgi wróciły do normy, przetestowałem drugi raz na jednej grupie i po wrzuceniu linków, od razu zasięg masakrycznie w dół Smile