Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MŚ 2018: 1/4 finału - Brazylia vs Belgia - Wersja do druku

+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: MŚ 2018: 1/4 finału - Brazylia vs Belgia (/Temat-MS-2018-1-4-finalu-Brazylia-vs-Belgia-157073)

Strony: 1 2 3 4 5

MŚ 2018: 1/4 finału - Brazylia vs Belgia - Hybrid1990 - 03-07-2018 16:04

MŚ w Piłce Nożnej 2018: Brazylia vs Belgia

W konkursie mogą brać udział tylko ci użytkownicy, którzy mają co najmniej 10 dni spędzonego czasu online na forum w chwili podania typu.

Jeden użytkownik może oddać tylko jeden typ/post. Typować można do 06.07.2018 do godziny 20:00 (włącznie) czasu forumowego (UTC +1:00).

Edycja posta równać się będzie dyskwalifikacji z konkursu.

1. Typujemy minutę, w której padnie gol, np. 27.

2. Typ będzie dotyczyć tylko regulaminowego czasu gry (90 min).

3. Jeśli ktoś będzie chciał obstawić bramkę w doliczonym czasie do poszczególnej połowy, wystarczy napisać "45+" lub "90+".
W obu przypadkach w obstawionym typie, jeśli padnie bramka w dowolnej minucie doliczonego czasu, typ zostanie uznany. A więc przykładowo typ "45" oznaczać będzie bramkę w 45 minucie, a typ "45+" oznaczać będzie gola w 45+1 minucie lub w 45+2 lub w 45+3 itd. w zależności ile minut doda sędzia.

4. Jeśli nikt nie trafi minuty zdobycia gola, wygra osoba, która będzie najbliżej tej minuty.

5. Jeśli chcesz wytypować, że nie padnie żadna bramka, napisz "NULL".
Każda inna odpowiedź, np. "nie padnie żadna bramka", "nikt nie strzeli" czy "będzie 0:0"- nie będzie zaliczana.

Nagrody:

Huh 250 FG dla każdej osoby, która poprawnie wytypuje dokładną minutę, w której padnie gol.
Huh 150 FG dla każdej osoby, która będzie najbliżej minuty zdobycia bramki (dostępne jeśli nikt nie trafi dokładnej minuty).
Huh 100 FG dla każdej osoby, która wytypuje NULL, i nikt nie zdobędzie bramki.

Zastrzegam sobie prawo do rozstrzygania spornych sytuacji, jeśli takowe wystąpią.
FG zostaną przyznane maksymalnie do 12 godzin od zakończenia meczu.

RE: MŚ 2018: 1/4 finału - Brazylia vs Belgia - rachman - 03-07-2018 16:09