Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis do PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Który serwis do PPA (/Temat-Ktory-serwis-do-PPA-157065)



Który serwis do PPA - Mr.Max - 02-07-2018 19:09

Witajcie zarobasy. Po długiej przerwie w PPA, planuję sobie rekreacyjnie wrócić. To właśnie dzięki PPA nauczyłem się ogarniać wordpressy, pozycjonowanie i liznąłem nieco programowania. Pare razy już zbierałem się na powrót, ale teraz chcę już z tym ruszyć.

Czy któryś z polskich serwisów dalej w miarę funkcjonuję?
Firecash przeszło zmiany, jak tam jest teraz?
Astrocash coś ostatnio ma duże opóźnienia z wpłatami, jaki jest postęp z nową wersją?

Możecie polecić jakieś zagraniczne strony do tego? Coś czytałem o cps grip oraz ogads, będzie coś z tego?

Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: Który serwis do PPA - danoneksss - 02-07-2018 20:45

Cpagrip w tej chwili chyba najlepsze pod ruch deskoptowy, a ogads pod mobilny Wink


RE: Który serwis do PPA - Mr.Max - 02-07-2018 21:03

(02-07-2018 20:45)danoneksss napisał(a):  Cpagrip w tej chwili chyba najlepsze pod ruch deskoptowy, a ogads pod mobilny Wink

Dzięki za odpowiedź, nie ma problemu tam z h@ckami? Tak,tak wiem że to już przeruchane, ale czysto rekreacyjnie chcę Wink


RE: Który serwis do PPA - danoneksss - 02-07-2018 21:18

Oczywiście, że nie ma problemu Wink
Może i przeruchane, ale w dalszym ciągu to jedna z najbardziej dochodowych kategorii nisz.


RE: Który serwis do PPA - jestokejtu - 13-09-2018 20:31

Ja z kolejii polecam z całego serca ogads. Nic złego o nich nie mogę powiedzieć. Byłem z nimi długo i pewnie bym został gdybym nie wymyślił sobie własnej firmy i starać się stworzyć cos samemu.