Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi (/Temat-Nauka-zarabiania-w-internecie-i-gospodarowania-pieniedzmi-157027)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - krzmaciek - 27-03-2019 16:25

Jeżeli zależy ci na screenach to utrzymuj je na dysku google i stamtąd wrzucaj Big Grin


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 02-12-2019 19:26

Kolejne miesiące mijają, a ja nadal w lesie. Ruch z fanpage się wypalił, konta facebook popadały, instagram z 5k obserwujących również dostał bana za Jarvee. Poddałem się, dość długo nic nie robiłem, bo gdy tworzyłem nowe konta itd. to od razu dostawały bana. Teraz BARDZO powoli buduję konto na facebooku. Pierwszy link promujący wrzucę, gdy będzie miało minimum z 3000 znajomych i duży engagement pod zdjęciem. Zobaczymy efekty. Wtedy będę się zastanawiał co dalej.

Cel: Konto FB z 3000 znajomych. Aktualnie: 100/3000


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 12-12-2019 19:28

Jesteśmy 10 dni po ostatnim poście, stwierdziłem że jednak nie będę czekał do 3000 znajomych, bo muszę układać dalszy plan działania. Sprawdziłem więc jak to wygląda przy 300 znajomych:

[Obrazek: jAuYIcS.png]

Łatwo policzyć, że dobijając do 5000 znajomych zarobiłbym na jednym koncie coś ponad 100zł. Nie wiem co teraz - co dalej robić. Jak tworzyć kolejne konta, żeby nie złapały bana korzystając jednocześnie z jednego laptopa, jak się efektywnie skalować, jak zebrać dużo większy ruch. Założyłem temat, może ktoś pomoże.

https://zarabiam.com/Temat-Co-dalej-Jak-efektywnie-zwiekszac-ruch-165610?pid=1877038#pid1877038


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - danoneksss - 13-12-2019 02:19

Wrzucasz posta z linkiem czy link wysyłasz w wiadomościach prywatnych do "zainteresowanych" kampanią?


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - ra3er - 13-12-2019 10:00

Jaka kampanię z myleada promujesz? Big Grin
Fajny dziennik przyjemnie się czyta!


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 14-12-2019 14:26

(13-12-2019 02:19)danoneksss napisał(a):  Wrzucasz posta z linkiem czy link wysyłasz w wiadomościach prywatnych do "zainteresowanych" kampanią?

Wrzucałem posta. A co? Lepiej wysłać bezpośrednio w wiadomości? Ale nie wiem czy wtedy trzeba to robić pojedynczo czy można jakoś masowo to wysłać?

(13-12-2019 10:00)ra3er napisał(a):  Jaka kampanię z myleada promujesz? Big Grin
Fajny dziennik przyjemnie się czyta!

Erodate Smile


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 20-01-2020 20:44

[Obrazek: 3FY8r7w.png]

Oto moje rezultaty z działania konto facebook + fanpage. Niestety dzisiaj zacząłem wysyłać wiadomości prywatne masowo i dostałem weryfikację zdjęciową. Mam nadzieję, że z głównego konta uda mi się znaleźć tę fejk laskę i rozpoznawać gości w weryfikacji zdjęciowej, bo na e-mail nie przychodzi kod.

Zaczynają się większe kwoty ponad 10zł Big Grin Tak trzymać, w planach dalszy rozwój zaplecza i skalowanie wyników.