Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi (/Temat-Nauka-zarabiania-w-internecie-i-gospodarowania-pieniedzmi-157027)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 18-07-2018 21:59

Minął jakiś tydzień od ostatniego wpisu. Stronka, o której mówiłem zaczyna się rozkręcać, obecnie "lubi ją" około 200 osób, z dnia na dzień przybywa fanów, a zasięgi rosną. Mój sposób na rozwój stronek to fake konta, zbieram na nich polskich znajomych, których później zapraszam do polubienia strony. Łatwo jest o bana, więc tworzę kolejne konta i ostrożnie staram się je jak najdłużej utrzymać i wyciągnąć z nich jak najwięcej. "Dodaję" jednego posta dziennie, wykorzystałem do tego celu planowanie postów, aby ująć sobie roboty. Póki co zajmuję się głównie tym fanpagem, czekam na rozwój wydarzeń Smile

W międzyczasie sprzedałem fanpage, konto facebook z 2012 roku co dało mi 50 złotych zysku. Dalej spróbowałem szczęścia tutaj. Byłem sceptycznie nastawiony, ale się udało, stóweczka wpłynęła na konto.

Bilans zarobków z internetu: +154zł


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Alario - 22-08-2018 03:02

Dziennik umarł? Tongue Pochwal się jak wygląda sprawa z FP Big Grin


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 05-09-2018 11:53

W pewnym sensie umarł, bo można powiedzieć - nie zrobiłem nic konkretnego od tego 18 lipca. Przez chwilę zajmowałem się tym fanpage'm ale szczerze mówiąc strasznie demobilizowała mnie sytuacja, gdy konto za kontem dostawało bana. Na chwilę obecną jest tam 471 polubień, nie mam pomysłu jak je rozwijać, zdjęcia dodaję, fanów niby przybywa, ale na prawdę w tempie żółwia, na pewno nie w takim tempie, żeby na tym zarabiać w bliskiej przyszłości.

W sierpniu przyszła operacja, szpital, do dziś mam nie wyciągnięte szwy. Zastanawiam się co dalej. Jakieś pierwsze historyczne leady:
[Obrazek: 7nB4zM0.png]


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 01-10-2018 19:40

Od ostatniego wpisu przybyło nowe konto na instagramie. Smile
Lecę dalej z promowaniem, później będę chciał zastosować jakieś programy partnerskie lub go sprzedać. Działam metodą follow/unfollow. Miałem bota, ale skończył mi się okres próbny. Nie wiem czy warto brać pakiet, żeby moje wydatki nie przekroczyły przychodów. Big Grin

Ciekaw jestem, czy będą jakieś wejścia w skracacz adf.ly - zaraz go zamontuję na profilu i zobaczę jak efekty. Big Grin


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 04-10-2018 15:46

[Obrazek: ib4K5Hu.png]

Ejejej. Masakra. Malutko wejść. Ktoś mi da jakąś poradę co dalej? Wstawiłem bardziej pikantne fotki na instagrama, a odbiorcy zaczęli uciekać. Może myśleli, że to prawdziwe konto? W sumie to na pewno. Tak czy siak utknąłem w martwym punkcie.


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Arczit - 04-10-2018 15:54

Chcesz monetyzować fanpage 500 like na ad.fly?
Nie ma szans, gdybyś miał 80k-100k, możesz myśleć o tym.
Teraz tylko zrazisz tych co masz i like zamiast w górę, pójdą w dół.
Bądź cierpliwy, buduj zaplecze, a dopiero potem próbuj monetyzować na większą skalę.


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 08-10-2018 12:29

Nie, to było dodane na konto instagram, ale tak czy siak tam też jest tylko 1040 odbiorców. 80-100k? Masz rację, ale zbudowanie takiej społeczności zajmie mi wiele miesięcy... Nie mam pojęcia jak to przyspieszyć? Ktoś doradzi mi czym się zająć, jakie kroki podjąć, żeby to miało sens? ...


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 07-01-2019 14:50

Witam po przerwie, do tej pory od czasu do czasu wrzuciłem jakieś zdjęcie na fanpage, rozwijałem fake konto na fb i kombinowałem przy insta Wink

Stan zaplecza:
- fanpage ero: 644 polubienia
- instagram ero: 1454 obserwatorów
- konto fb: 1328 znajomych

Do tego na instagramie promuję ciągle snapa poprzez bio, relacje i posty.

Cele:

1) fanpage rozwijać dopóki nie będzie miał kilkadziesiąt tysięcy polubień, póki co robię to poprzez zapraszanie z fejkowego konta znajomych do polubienia. Przy 640 lajkach zasięg wynosi około 160-180 osób. Będę szukał innych sposobów promocji fanpage, żeby zdobywać więcej niż 50 polubień dziennie. Mam nadzieję, że z czasem ruszy z efektem snowballingu.

2) instagram to samo, z tym, że link afiliacyjny wrzucę jeszcze dzisiaj lub jutro do bio, zobaczymy czy ktoś będzie w niego wchodził. Konto leci na bocie Jarvee, niestety jakieś 2 godziny temu wyłapałem bana tymczasowego. Będę musiał inaczej ustawić bota i po prostu poszerzać grono odbiorców.

3) konto fb dobić do 5k znajomych i zrobić kolejne. I tak po kolei. Ostatnio jak korzystałem z kilku kont jednocześnie to każde dostało weryfikację i bana.


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 08-01-2019 14:13

Stan zaplecza:
- fanpage ero: 682 polubienia (+38 polubień)
- instagram ero: 1457 obserwatorów (+ 3 obserwatorów)
- konto fb: 1483 znajomych (+155 znajomych)

Z instagrama ściągnęli mi blokadę, muszę zmniejszyć częstotliwość follow/unfollow. Do jakich rozmiarów? Tego jeszcze nie wiem, będę szukał w internecie. Wrzuciłem wczoraj link afiliacyjny na snapa, oto efekty:

[Obrazek: FypVLnd.png]

Cieszy, że cokolwiek wpadło. Równocześnie zastanawiam się nad tym jak utworzyć z tego stały zysk powiedzmy 10zł dziennie. Mam te 100 wyświetleń snapa, ale przecież drugi raz nie mogą się zarejestrować te same osoby. Czy na razie nie dodawać reklam tylko później uderzyć w większą grupę osób i po kolei promować różne programy partnerskie? Co się dzieje, gdy zareklamuję wszystkie programy? Ruch staje się bezużyteczny? Takie przemyślenia, zapraszam do dodania od siebie 3 słów. Wink


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - rachman - 08-01-2019 14:59

Nie pomogę bo w tym nie działam ale fajnie się czyta to błądzenie po omacku mimo wszystko Wink Może inni w swoich dziennikach mają pomysły które pomogą, zerknij.