Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi (/Temat-Nauka-zarabiania-w-internecie-i-gospodarowania-pieniedzmi-157027)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 30-06-2018 20:11

Cześć wszystkim, mam na imię Paweł, lat 20. Na forum zarejestrowałem się w 2015 roku, chociaż wydaje mi się, że już wcześniej trafiałem tutaj z wyszukiwarki. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum codziennie, z chęcią zdobycia wiedzy i przede wszystkim, żeby zacząć realnie zarabiać, a nie tylko się przyglądać.

Dlatego też powstaje ten dziennik, żebym - nawet jak robię głupoty - uczył się na nich, poprzez wasze wskazówki. Dziennik przybierze formę planera - będę wyznaczał dla siebie cele do zrealizowania, a następnie z nich się rozliczał - no i obserwował efekty tych działań.

Do rzeczy. Z obserwacji forum wnioskuję, że dużo osób zarabia na erotyce. Wygrzebałem moje stare konto z 2012 roku na facebooku i zaczynam na nim zbierać odbiorców. A więc:

#1 Zadanie Zrealizowane.
- doprowadzić moje fake konto do stanu, w którym będzie przypominać prawdziwe konto
- próg pierwszy, dobić do 1000 znajomych*
- odbiorców dodaję z grup typu "polskie sexi dziewczyny" (grupa docelowa mężczyźni), staram się dodawać ich umiarkowanie, mimo dużego stażu konta, aby nie wyłapać bana

#2 Zadanie Zrealizowane. Konto założone w NEST Banku.
- założyć konto bankowe, bo bez tego ani rusz
- dowiedzieć się który bank oferuje najkorzystniejszą ofertę dla osób w moim wieku, i czy za założenie konta mogę wyciągnąć jakiś pieniądz** (z tego co wiem nazywa się to ruch motywowany)

* po wykonaniu tego zadania wstawię pierwszy link z programu partnerskiego. Zdecydowałem, że zacznę korzystać z usług MyLead ze względu na bogatą ofertę i świetny support.
** jeśli masz jakąś propozycję, która mogłaby przynieść obopólne korzyści, napisz na PW.


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Itachi198 - 30-06-2018 20:33

Powodzenia, będę zaglądał! Smile


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Captain - 01-07-2018 08:49

Powodzenia, co do konta w banku ogłoś się na forum, ze założysz konto z czyjegoś polecenia to powinno znaleźć się mnóstwo chętnych i zarobisz na tym gdzieś tak od 30 do 50zł Wink


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - kacperku - 01-07-2018 10:23

Posiadam konto w mBanku i polecam, teraz jest 110zl do zgarnięcia za założenie konta.


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - wrzochal11 - 01-07-2018 12:00

(30-06-2018 20:11)Guxinimod napisał(a):  - dowiedzieć się który bank oferuje najkorzystniejszą ofertę dla osób w moim wieku, i czy za założenie konta mogę wyciągnąć jakiś pieniądz** (z tego co wiem nazywa się to ruch motywowany)

Nie do końca jest to ruch motywowany. Tobie jest to konto po prostu potrzebne. Tylko możesz założyć je w tradycyjny sposób, w banku. Albo za pomocą jakiegoś programu partnerskie, czy też sieci afiliacyjnej. Może ktoś Cie polecić, a możesz i polecić sam siebie. Jest to taka okazja na zarobienie na tym co i tak byś zrobił.

Możesz się zapisać to różnych sieci afiliacyjnych w których są konta bankowe, tj.: System Partnerski Bankier, Ebrokerpartner, Agora Performance, Money2Money.. i za pośrednictwem tych sieci, polecają samego siebie, możesz założyć jakieś konto. Z takich całkowicie darmowych, na dany moment, mamy konta w bankach: Nest Bank, Idea Bank, BGŻ - Konto Optymalne, ewentualnie w Getin Banku jest konto darmowe dla osób poniżej 26 roku życia.
W przypadku innych kont już do końca one za darmo nie są.
A to trzeba zapewnić jakieś wpływy.. a to trzeba dokonać jakieś transakcje kartą.. itp. Ogólnie to zawsze najlepiej sobie przeczytać Tablę opłat i prowizji Smile


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 01-07-2018 22:02

Dziękuję za rady, zdecydowałem, że jutro udam się do placówki NEST Banku i tam założę swoje pierwsze konto.


#1 Zadanie

Postęp: 162/1000 znajomych


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Czaq - 02-07-2018 08:10

Fajnie byłoby gdybyś dawał większe info nad czym pracujesz i co tego dnia robiłeś Smile
Powodzenia.


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - Guxinimod - 02-07-2018 15:05

@Czaq zdaję sobie z tego sprawę jednak na razie jest to testowanie, ponieważ cały natłok informacji z tym wszystkim związany sprawia, że nie wiem w co włożyć ręce. Dlatego wyznaczam sobie zadania do realizacji i się ich trzymam, żeby przekonać się na własnej skórze w co warto wchodzić, a co nie jest warte zachodu. Na razie nie mogę nazwać tego zarabianiem, tylko nauką zarabiania, takie pierwsze kroczki w zarabianiu.

#2 Zadanie zostało zrealizowane, byłem dziś w placówce NEST Banku i założyłem konto.

#1 Zadanie - proces zdobywania 1000 znajomych cały czas trwa, jednak robię to na innym koncie. Konto z 2012 roku wystawiłem na sprzedaż. Tutaj zostałem pozytywnie zaskoczony, bo od dzisiejszej nocy (około 2:00) do teraz napłynęło do mnie około 150-160 zaproszeń od napaleńców, dzwonią na messengerze, piszą o spotkanie, ciągłe wiadomości "i love you". I zastanawiam się skąd takie zainteresowanie moim kontem? Zobaczcie sami:

Wiadomości od napaleńców
160 zaproszeń do znajomych w 12 godzin

Wczoraj wysłałem około 50 zaproszeń, wśród których było kilku obcokrajowców, od tego momentu zaczęli mnie dodawać. Ktoś mi wytłumaczy jak to się dzieje? I skąd lepiej mieć ruch? Właśnie od tych zagranicznych napaleńców czy polskich? Bo Polacy też się odzywają.
Ile ich maksymalnie dziennie akceptować i czy bawić się z nimi w ewhoring czy może coś innego? Jak wykorzystać ich zachłanność na piękne ciałko mojej pani z profilówki?


Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - nykkusek - 03-07-2018 02:46

Czemu nie założyłeś konta se swojego linku, byś był te 50-100 zł do przodu Smile

Tak czy inaczej powodzenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Nauka zarabiania w internecie i gospodarowania pieniędzmi - mysc - 03-07-2018 13:38

@[Guxinimod], niestety na facebooku nie istnieją ustalone limity wykonywania danych akcji, wszystkie fltry są zmienne. Nie ma więc jasnych reguł dzięki którym unikniemy blokady konta. Taką podstawową zasadą jest: im mniej akcji, tym lepiej. Jedną z najbardziej "weryfikacyjnopędnych" akcji jest masowe wysyłanie zaproszeń. Nie powinieneś tak robić w ogóle - zamiast tego należy nakłaniać innych do zaproszenia Ciebie (np. poprzez posty w grupach).

Ruch najlepiej mieć z krajów w których zamierzasz zarabiać, konto z losową zbieraniną jest cięższe do monetyzacji. Oferty sa geotargetowane. Niestety najczęściej "napaleńcy" zagraniczni są z krajów z groszowymi stawkami lub nawet kompletnym brakiem ofert. Są też oferty globalne CPS.. ale możesz się domyślić jak wygląda sprzedaż w najbiedniejszych krajach Smile

Powodzenia!