Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] (/Temat-Scam-AirRewards-zarabiaj-na-ogladaniu-filmikow-jak-i-wrzucaniu-dowod-wyplaty-156932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - arielbtc90 - 27-06-2018 07:39

Haha jak ja zaczne swoje zacznę wrzucać to zaraz pomyślą że jakiś psychol i poleci ban Jerk2


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - ~Queen~ - 27-06-2018 10:22

Widać gdzieś status przesyłania filmu ? nie wiadomo ile trzeba czekać a czy filmy muszą być długie ?


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 27-06-2018 15:05

Statusu nie ma mają to wprowadzić bo już zgłaszałem taka sugestie. Mogą być różnej długości . Czekam zawsze max 48h jak nie ma punktów to pisze na support i punkty się pojawiają .


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Ski_drow - 27-06-2018 17:46

Mam pytanko, jakiego rodzaju filmy wrzucać z youtube ? bo wrzuciłem dziś jeden 10 minutowy po polsku i lipa.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 28-06-2018 06:08

Jak jeszcze nie dostałeś punktów to poczekaj oni ręcznie przydzielają punkty nie z automatu. A jak nie dostaniesz to pisz do nich na support lub na FB


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - SebxteR - 28-06-2018 13:20

Wrzuciłem dziś 13 filmów i żadnej informacji o limicie nie dostaje czemu? Wczoraj dałem 5 filmów i również żadnej informacji o limicie nie ma, jest tylko "The video has been added successfully." Zobaczymy co z tego będzie, czekam na punkty.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 28-06-2018 14:23

Może już ściągnęli limit.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - SebxteR - 29-06-2018 10:33

Mija 48h od kiedy wrzuciłem pierwsze filmy i punktów brak. Czy ktoś oprócz twórcy tego tematu dostał punkty za wrzucenie filmów?


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 29-06-2018 10:39

Napisz do nich na support.
Ja pisałem i już nie dają za wszystkie filmy wrzucone. Tylko za te które wykorzystują


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - ~Queen~ - 29-06-2018 12:21

A gdy chcę zarabiać na oglądaniu filmów to gdzie mam wejść ?
I jak tam jest z punktami ? Również naliczają w ciągu 48h ?