Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense nie zaakceptował mojej strony internetowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adsense nie zaakceptował mojej strony internetowej (/Temat-Adsense-nie-zaakceptowal-mojej-strony-internetowej-156857)



Adsense nie zaakceptował mojej strony internetowej - Resk - 20-06-2018 09:13

Cytat:Fix these issues to connect to AdSense

Please review the issues we've found, resolve them, and submit the form after you've finished. You need to resolve these issues to be able to use AdSense.


Fix the issues on your site:

We found some policy violations on your site. We can't serve ads on your site until you fix these issues below. View our Content Policies or visit our Help Center for more information.


How would you like to fix this?

I confirm that I've resolved the policy issues on (domena mojej strony)
I would like to use a different site for AdSense

Po zgłoszeniu mojej strony mam w panelu AdSense taki komunikat jak powyżej. O co im chodzi? Co mam zmienić na stronie, żeby dodali?


RE: Adsense nie zaakceptował mojej strony internetowej - Komandos823 - 20-06-2018 09:24

Coś na twojej stronie narusza ich regulamin, pisze żebyś się skontaktował z ich centrum pomocy. Podadzą ci więcej informacji. Ja nie wiem co masz zmienić bo oni dopiero ci podadzą w czym jest problem.


RE: Adsense nie zaakceptował mojej strony internetowej - Resk - 20-06-2018 11:56

Na stronie jest tylko jeden artykuł. Dodałem informacje o cookies. Tematyka strony to Forex. Ponownie zgłosiłem i znów odrzucili. Informacje te same, które wkleiłem w pierwszym poście. Może o Forex im chodzi, że traktują to jako kategorię hazardu i nie można na tego typu stronach umieszczać reklam AdSense. Nie mam już pomysłu, co z tą stroną jest nie tak.


RE: Adsense nie zaakceptował mojej strony internetowej - Guxinimod - 20-06-2018 12:04

A skąd my to mamy wiedzieć, skoro nie podałeś nawet adresu? Napisz do supportu, co za problem?


RE: Adsense nie zaakceptował mojej strony internetowej - Resk - 20-06-2018 12:37

Opisałem problem na forum Google AdSense i znam już odpowiedź. Strona realnie istnieje od dzisiaj i jest tylko jeden krótki artykuł. Osoba odpowiadająca zasugerowała, że gdy będzie ponad 50 merytorycznych artykułów oraz przykładowo 6 miesięcy będzie już działać, wtedy mogę pomyśleć o ponownym zgłoszeniu do AdSense. Po prostu skończyły się czasy, gdzie w jeden dzień stawiało się stronę, zgłaszało do AdSense i już można było zarabiać na reklamach CPC.

Pozdrawiam!


RE: Adsense nie zaakceptował mojej strony internetowej - PanCaro - 21-06-2018 13:03

Dobrze Ci odpowiedzieli. Nawet jak dodajesz z 30 artykułów to zostanie zaakceptowana.

Zawsze możesz dodać inną swoją stronę a po akceptacji wyświetlać reklamy na docelowej (jeśli nie łamie regulaminu).