Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerksie z grami mobilnymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Programy partnerksie z grami mobilnymi (/Temat-Programy-partnerksie-z-grami-mobilnymi-156856)



Programy partnerksie z grami mobilnymi - MeFFiu - 20-06-2018 08:57

Witam, poszukuje programów partnerskich/sieci afiliacyjnych, które mają w swojej ofercie gry mobilne CPL/CPI.


RE: Programy partnerksie z grami mobilnymi - Czaq - 20-06-2018 10:07

Pod jaki kraj interesują cię powyższe programy?


RE: Programy partnerksie z grami mobilnymi - MeFFiu - 20-06-2018 10:45

Polska.


RE: Programy partnerksie z grami mobilnymi - szyweg - 27-06-2018 10:35

Sprawdź OgAds.


RE: Programy partnerksie z grami mobilnymi - Solutions4ad - 18-07-2018 13:44

A gdzie byś promował te gry?


RE: Programy partnerksie z grami mobilnymi - mysc - 19-07-2018 19:18

@[MeFFiu], ostatmio jest straszna bieda jeśli chodzi o kampanie pod Polskę Sad Na pewno sprawdź funhub.pl (CPL), a jeśli chodzi o CPI - no to wspomniany już ogads.com Smile


EDIT: @[MeFFiu], zapomniałem o admitad.com - jeszcze tutaj sa gry w CPL Smile

Linki solutions4ad.com są na wielu stronach "o grach", ale sam nigdy nie testowałem Smile


@[Solutions4ad], mogę prosić o informację na PW jakie macie gry +18?Smile