Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sieci wykrywają niedozwolony ruch motywowany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak sieci wykrywają niedozwolony ruch motywowany? (/Temat-Jak-sieci-wykrywaja-niedozwolony-ruch-motywowany-156837)



Jak sieci wykrywają niedozwolony ruch motywowany? - zbuntowany1916 - 18-06-2018 20:16

Powiedzmy jest program, stawka 20 zł, ja umawiam się z 20 ziomkami, że daję im po dyszku za 2 minuty roboty, oni robią co trzeba, więc mam 10 zł z każdego leada po odliczeniu x 20, czyli 2 łatwe stówki. Jak mogą nakryć, że tak zrobiłem? Teoretycznie nie mogą. Pytam z ciekawości, nie będę robił jakichś krzywych akcji, bo nie chcę stracić konta.


RE: Jak sieci wykrywają niedozwolony ruch motywowany? - Wojtek574 - 18-06-2018 20:32

Konta bankowe pożyczki itp programy m2m itp tam chyba jak narazie na to nie patrzą każdy kto promuje w tych serwisach promuje poprzez motywowanie


RE: Jak sieci wykrywają niedozwolony ruch motywowany? - rachman - 18-06-2018 20:50

Nie każdy. Tylko ci którzy nie umieją normalnie zarabiać.
Część to zgłoszenia konkurencji lub uczciwych partnerów bo to niszczy branżę i obniża stawki. Banki i instytucje też nie są ślepe i jeśli spora część klientów np. konta zakłada a nie używa ich - czyli bank nie zarabia - to reklamują jakość pozyskanych klientów i sieć musi jakoś zareagować bo utraci klienta.