Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam stronę www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam stronę www (/Temat-Sprzedam-strone-www-156806)



Sprzedam stronę www - master4 - 17-06-2018 15:30

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam stronę www
2.Opis przedmiotu : Sprzedam stronę internetową o tematyce newsów/ popularnych artykułów. Jest to strona podobna do popularne.pl. Domena wygasa 29 czerwca. Jest postawiona na wordpress, zawiera 46 artykułów w języku polskim. Stronę prowadziłem dla testów.
Poświęcając 2-3 dni, rozrzucając linki w social, wygenerowała 20 zł w google adsense i miała około 12 tysięcy sesji przez okres roku.
Stronę sprzedaje za symboliczne 15 zł, jeśli ktoś ma dużo czasu, zaplecze w postaci grup/fp na fejsie to zrobi z niej pożytek. Dodatkowo dorzucę małe know how na początek.

3.Zdjęcia :
4.Kontakt : pw, gg:1359274
5.Cena :15 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal


RE: Sprzedam stronę www - NocnyMarek - 17-06-2018 17:37

Witam. Jestem zainteresowany


RE: Sprzedam stronę www - domi11997 - 17-06-2018 18:04

Rowniez jestem.zainteresowany. Jesli kolega wyzej sie nie zdecyduje odezwij na pw


RE: Sprzedam stronę www - polskitrader - 17-06-2018 22:17

Również jestem zainteresowany Smile


RE: Sprzedam stronę www - fusek - 21-06-2018 17:56

Mogę prosić link na pw


Sprzedam stronę www - Hybrid1990 - 21-06-2018 20:35

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.