Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) (/Temat-Film-z-4-Zlotu-Zarabiam-com-Zarabiamy-w-Internecie-156788)

Strony: 1 2


Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - Admin - 16-06-2018 10:16

Heja Wink
wczoraj w końcu usiadłem i po 7 godzinach zabawy sklejone - materiałów w tym roku było naprawdę niewiele bo raczej każdy wolał się cieszyć swoim towarzystwem niż latać z kamerą, dużo momentów nieuchwyconych, jednak sądzę że i tak udało się skleić całkiem spoko filmik Smile
Z tej strony chciałbym podziękować ekipie z ośrodka Ptaszyniec w Bocheńcu bo w sporu kwestiach można było na nich liczyć Smile
Ślicznie dziękuje również w imieniu wszystkich zlotowiczów Naszym sponsorom:

@[mikiniki]
@[Pay2me.pl]
@[MyLead.pl]
@[Leaders]

Na zlocie pojawiło się około 38 osób niektórzy co prawda tylko na chwile jednak sądzę że równie dobrze się bawili Smile

Z roku na rok jest Nas coraz więcej jednak mimo tego każdy potrafił się zintegrować i wspólnie pobawić Smile

Film ze zlotu możecie zobaczyć na Naszym forumowy facebooku tutaj:
https://www.facebook.com/zarabiamcom/posts/1768769736502900


Lub tutaj na YT:




Mimo nagrywania w 4K trezba było format nieco pogorszyć przez materiały nagrywane w HD, film dwukrotnie krótszy niż w ubiegłym roku z uwagi na wspomnianą mniejszą ilość materiałów Smile



=))))


https://www.youtube.com/watch?v=7gXJOdZ54sE


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - radek0389 - 16-06-2018 10:56

Świetny filmikSmile.
I jakoś tak żal dupę ściska, że nie byłemTongue.


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - TheKing - 16-06-2018 11:17

Cytat:K*rwa klucze są w środku
Lol


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - Bartolini24 - 16-06-2018 11:50

Super wyszło, jak i cały zlot z resztą Big Grin Jeszcze raz wielkie pozdro dla każdego z uczestników i do następnego razu Smile

PS. Trochę mi to pojaśniło pierwszą noc impreza


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - Artinesse - 16-06-2018 12:58

Moje Mito na pierwszym planie na parkingu Lol

Klucze w BMW i złodziej na fakture najlepszy Big Grin

Jeszcze raz dzięki wielkie, miło było Was zobaczyć!


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - Kryspin - 16-06-2018 15:44

ktoś chciał się wyróżniać na zlocie i walną się na fioletowo impreza


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - MaLiN - 16-06-2018 16:30

E, a już myślałem że będzie więcej tego Tongue

Gdzie nagranie jak mi dron rękę obcina? Lol


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - piotrgk4 - 16-06-2018 16:59

@[MaLiN]

Ubezpiecza się żebyś nie pozwał go za spowodowanie krzywdy Lol
Brak dowodu = brak pozwu Jerk


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - HardCoreSex - 17-06-2018 07:28

Admin czemu wyciąłeś taki prototyp jak nasza polówka? xD


RE: Film z 4 Zlotu Zarabiam.com - Zarabiamy w Internecie :) - Admin - 20-06-2018 16:52

(17-06-2018 07:28)HardCoreSex napisał(a):  Admin czemu wyciąłeś taki prototyp jak nasza polówka? xD

myslalem ze to UBER-ALKO dlatego nie chciałem promować Tongue nie zostali oficjalnymi sponsorami Tongue
[Obrazek: ALKO.png]