Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do AddMeFast - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Bot do AddMeFast (/Temat-Bot-do-AddMeFast-156785)

Strony: 1 2 3 4


Bot do AddMeFast - norbik543 - 15-06-2018 22:38

Siemka, zauważyłem że dużo osób pytalo się o bota do AddMeFast, dlatego postanowiłem że stworze takowego. Aby bot poprawnie działał musimy mieć zainstalowanego Chroma

Screeny:
[Obrazek: 5d6hzc.jpg]

[Obrazek: fan97p.jpg]


Wizualnie może nie jest to jakoś super piękne ale ważne że działa

Reflink - zarobie kilka groszy poprzez kliknięcie skip ad Smile
http://corneey.com/wJEzIA
czysty:
https://mega.nz/#!RfxVlCzJ!z6pFR0MCBsBae..._0aDA14cYs

Mam zamiar aktualizować bota na bieżąco, więc jeśli macie jakieś uwagi, piszcie

skan:

https://www.virustotal.com/#/file/9b75418f09080d3a2d51c78d066e5079b62933cac77eb3d4255a14f7dc2e42c5/detection

Niestety są wykrywane jakieś wirusy, ale program jest w 100% czysty. Być może to przez to że konwertowałem go do .exe, albo to że przeglądarka wykonuje jakieś akcje ... nie wiem


RE: Bot do AddMeFast - krucihegot1 - 25-06-2018 17:42

ktoś coś? bo śmierdzi scamem jak nie wiem


RE: Bot do AddMeFast - TheKing - 25-06-2018 17:49

(25-06-2018 17:42)krucihegot1 napisał(a):  ktoś coś? bo śmierdzi scamem jak nie wiem

Jeżeli to tam sama osoba, co na konkurencyjnym forum to bot działa.

Zawsze sobie możesz odpalić to na sandboxie, czy virtualu i sprawdzić.


RE: Bot do AddMeFast - krucihegot1 - 25-06-2018 22:45

przez pierwszą godzinę wszystko śmigało ale potem wyskakuje okienko "Ten kanał jest niedostępny" i program nie wie co robić.


RE: Bot do AddMeFast - norbik543 - 25-06-2018 22:55

Czy możesz powiedzieć w jakich sytuacjach wyskakuje ci taka informacja Smile ? Być może jest jakiś problem z twoim kanałem na yt, próbowałeś na innym?


RE: Bot do AddMeFast - krucihegot1 - 25-06-2018 23:02

(25-06-2018 22:55)norbik543 napisał(a):  Czy możesz powiedzieć w jakich sytuacjach wyskakuje ci taka informacja Smile ? Być może jest jakiś problem z twoim kanałem na yt, próbowałeś na innym?


[Obrazek: Przechwytywanie.png]
w losowych momentach pojawia się taki komunikat jak na zdjęciu i okienko z tym komunikatem zaczyna migać i niestety trzeba ręcznie to pozamykać. raczej nie jest to wina moich kont, mam ich kilka i mają 5-6 lat. na każdym z nich był ten sam problem


RE: Bot do AddMeFast - norbik543 - 25-06-2018 23:53

Hmmm, wydaje mi się że to nie jest problem z botem, jeszcze nigdy nie widziałem takiego błędu i nikt nie zgłaszał niczego podobnego. Oczywiście postaram się chociaż w jakiś sposób to naprawić w przyszłych aktualizacjach, poprzez np automatycznie zamykanie tych kart. Chyba że dowiem się co dokładnie powoduje ten komunikat, dlatego fajnie by było gdyby ktoś jeszcze zgłosił się jeśli ma podobny problem. Mam do ciebie jeszcze jedną prośbę spróbuj teraz likować/subskrybować ręcznie te kanały i sprawdz czy znów ci się to wyświetli.


RE: Bot do AddMeFast - Dante_/ - 26-06-2018 00:16

A sprawdziłeś ręcznie link do tego kanału? Imho ktoś dodał po prostu konto, które zostało dezaktywowane/nie stworzone wgl.

@co do tego screenshot'a
Sprawdziłem ten link ( przepisałem go ręcznie ) i takiego kanału wgl nie ma czyt. to jest to co napisałem wyżej.


RE: Bot do AddMeFast - awezik - 26-06-2018 00:36

Używam od paru godz. Jak dla mnie bomba, gdyby dało się jeszcze zrobić żeby okienka nie wyskakiwały na środek ekranu to już wgl. Wieeelki + Smile


RE: Bot do AddMeFast - krucihegot1 - 26-06-2018 01:15

jak narazie wszystko wróciło do normy i oby jak najdłużej się utrzymywało Jerk2 miło że udostępniasz program za darmo