Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik totalnego Lenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik totalnego Lenia (/Temat-Dziennik-totalnego-Lenia-156783)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 22-06-2018 09:21

Sorka ,że nic nie pisałem ale ostatnio złapał mnie brak motywacji. Nie wiem co robię źle ale mam takie wrażenie ,że Snapchat robi mi na złość ucinając zasięgi ewentualnie blokując tego linka. Bo trudno jest mi uwierzyć ,że na tyle obserwujących potrafi wejść maks 40 osób i to przez całe 24 godziny... Jeśli ktoś działa też na snapie używając content lockera to czy wy też mieliście takie problemy i co zrobiliście? Z góry dzięki.


[Obrazek: Hr2IWyQ.png]


RE: Dziennik totalnego Lenia - war43 - 28-06-2018 14:36

(22-06-2018 09:21)Narutek napisał(a):  Sorka ,że nic nie pisałem ale ostatnio złapał mnie brak motywacji. Nie wiem co robię źle ale mam takie wrażenie ,że Snapchat robi mi na złość ucinając zasięgi ewentualnie blokując tego linka. Bo trudno jest mi uwierzyć ,że na tyle obserwujących potrafi wejść maks 40 osób i to przez całe 24 godziny... Jeśli ktoś działa też na snapie używając content lockera to czy wy też mieliście takie problemy i co zrobiliście? Z góry dzięki.


[Obrazek: Hr2IWyQ.png]

A wziąłeś pod uwagę fakt, że ci ludzie widzą Twój link codziennie? Przygotuj sobie X landing page i postuj nimi naprzemiennie.
Wtedy w głowie obserwującego nie będzie "o Jezu, znowu to samo, nie chce mi się klikać", tylko raczej coś w stylu "Oo, wczoraj było coś fajnego, a dziś jakaś nowość. Wejdę, zobaczę, może znów mi się spodoba"


RE: Dziennik totalnego Lenia - mix124 - 28-06-2018 14:45

A jaki oferty ustawiasz żeby wyświetlały się od początku pin? Chodzi mi o kolejność Smile


RE: Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 28-06-2018 15:38

Wybaczcie ostatnio nic ciekawego się u mnie nie działo. Baza na snapie ciągle się rozwija. W sumie mam już ponad 95$ Więc jak na kilkanaście dni promowania to jest ok. Co do ustawiania ofert , nie ustawiam ich wcale. Jedynie mam włączoną opcje ,że priorytetem są akcje Cpi ,a potem pin. Co do promowania dzięki za pomysł. ^_^ . Pozdrawiam! Na dniach pojawi się wykres ile mi wpadło przez ten tydzień Tongue


RE: Dziennik totalnego Lenia - krucihegot1 - 28-06-2018 21:09

jak wykorzystujesz content locker? dajesz link do langing page'a czy bezpośrednio do content lockera?


RE: Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 28-06-2018 22:53

(28-06-2018 21:09)krucihegot1 napisał(a):  jak wykorzystujesz content locker? dajesz link do langing page'a czy bezpośrednio do content lockera?

Daje link bezpośrednio do lockera.


RE: Dziennik totalnego Lenia - czainik111 - 29-06-2018 10:21

Co to jest content locker ?
To jakaś aplikacja czy co ?


RE: Dziennik totalnego Lenia - tomek7912 - 29-06-2018 10:58

(29-06-2018 10:21)czainik111 napisał(a):  Co to jest content locker ?
To jakaś aplikacja czy co ?
"Blokada zawartości" Funkcja na stronie lub osobna strona, która odblokowywuje treść/przenosi gdzieś, dopiero po wypełnieniu jakiejś akcji. W przypadku ogads, pobranie i odpalenie apki.


RE: Dziennik totalnego Lenia - krucihegot1 - 30-06-2018 02:07

a jak dodajesz foto na snapchat story? jakaś apka? jak tak to jaka?


RE: Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 30-06-2018 09:42

(30-06-2018 02:07)krucihegot1 napisał(a):  a jak dodajesz foto na snapchat story? jakaś apka? jak tak to jaka?

Foto musisz przerobić pod rozdzielczość na telefony. Ja używam skali 720:1280 przez co wypełnia się cały obszar i ludzie myślą ,że to fotka zrobiona na żywo Tongue