Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik totalnego Lenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik totalnego Lenia (/Temat-Dziennik-totalnego-Lenia-156783)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 15-06-2018 19:40

No to tak. Siemanko z tej strony Narutek 26 letni leń ,któremu się nawet żyć nie chce. (Ahh te cudowne lenistwo. Na czym próbuje coś tam ugrać? A no snapchat + Ogads)

Wcześniej też tam zarabiałem ale nie chciało mi się dziennika robić. Na tą chwile dam screeny z trzech ostatnich dni licząc dzisiejszy.

[Obrazek: wpjkVWY.jpg]

Więc w skrócie , zarobiłem 19 $ w 3 dni nie robiąc prawie zupełnie nic. (Dzień zaczyna się od aktualizowania postów / dodania foto albo vid do my story / akceptowaniu znajomych na snapie) Trwa to zazwyczaj maksymalnie 30 minut.

Jutro kolejna aktualizacja Tongue Trzymajta się Big Grin


RE: Dziennik totalnego Lenia - fusek - 15-06-2018 20:14

To z jednego snapa? Skąd bierzesz fotki na tego snapa?Wink


RE: Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 15-06-2018 20:16

Internet jest bogaty w fotki wystarczy dobrze poszukać. Tak mam na tą chwile jedno konto na snapchacie. Planuje więcej ale chcę sprawdzić ile da rady wyciągnąć z jednego.


RE: Dziennik totalnego Lenia - Wojtek574 - 15-06-2018 20:24

Takie pytanko strefa ero czy może coś innego Wink Sam jestem mega leniem więc wiem co czujesz heh życzę powodzenia Smile


RE: Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 15-06-2018 20:37

Na snapchacie to tylko ero. Nic innego nie przejdzie Tongue . A no mnie ciężko zmobilizować do czegokolwiek :X


RE: Dziennik totalnego Lenia - przeCinek19 - 16-06-2018 15:14

Powodzenia.
Korzystałeś z poradnika do snapchata z forum?


RE: Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 16-06-2018 15:49

Przeglądałem ale nic nowego w nim nie powiedziano Tongue A to dziś. Przed chwilą wpadł lead za 12 $

[Obrazek: gKudcy0.png]


RE: Dziennik totalnego Lenia - Bartezx1997 - 16-06-2018 19:46

Lead za 12$ z mobile? O.o


RE: Dziennik totalnego Lenia - Narutek - 16-06-2018 20:07

[Obrazek: ozXpVSM.jpg]

Jak widzisz jest to możliwe Big Grin Wczoraj zaś był za 10$ z Włoch.


RE: Dziennik totalnego Lenia - Bartezx1997 - 16-06-2018 21:21

Aaa, bo to PIN submit.
Czasem się zdarzają takie perełki Big Grin


Powodzenia.


Przy okazji, jeśli to nie tajemnica - Skąd nowi ludzie mają twój nick i cię zapraszają?
Jeśli to co masz jest z jednego konta to na twoim miejscu bym to skalował ile wlezie Big Grin