Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby do współpracy przy Działalności Gospodarczej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukam osoby do współpracy przy Działalności Gospodarczej (/Temat-Szukam-osoby-do-wspolpracy-przy-Dzialalnosci-Gospodarczej-156738)



Szukam osoby do współpracy przy Działalności Gospodarczej - fenerox14 - 13-06-2018 13:49

Witam serdecznie,

Szukam osoby, która chciałaby rozpocząć współpracę w zakresie reklamy, mediów społecznościowych etc, etc. Posiadam własną działalność gospodarczą.
Nie potrzebuje osób z doświadczeniem, potrzebuje osoby z zapałem do pracy, a jeśli przy okazji lubisz rzeczy związane z reklamą to super!
Więcej na temat mojego projektu już w prywatnych rozmowach!

Jeżeli posiadasz własne pomysły na które też brakuje Ci czasu to pisz, na pewno możemy się dogadać.

Kontakt:
PW
GG: 2552548 - najszybciej odpowiadam
mail: [email protected] - sprawnie odpowiadam
Tel: 695 243 679 (jeżeli nie odbieram, to proszę o sms'a)


Pozdrawiam,
Bartek


RE: Szukam osoby do współpracy przy Działalności Gospodarczej - piotrgk4 - 13-06-2018 14:00

@[fenerox14]
A czemu nie napiszesz więcej informacji tutaj? Oszczędziło by czasu i Tobie jak i osobom zainteresowanym...


RE: Szukam osoby do współpracy przy Działalności Gospodarczej - nunek07 - 14-06-2018 09:33

Poprosiłbym o więcej informacji - jestem potencjalnym zainteresowanym Smile


Szukam osoby do współpracy przy Działalności Gospodarczej - Majka - 07-01-2019 15:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.