Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
urząd pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: urząd pracy (/Temat-urzad-pracy-156733)

Strony: 1 2 3


RE: urząd pracy - twardy - 13-06-2018 14:55

Ubezpieczenie zdrowotne masz miesiac po wyrejestrowaniu z PUPu.


RE: urząd pracy - Xanter98 - 13-06-2018 15:20

Skad sie wzial taki socjalista na tym forum?


RE: urząd pracy - rachman - 13-06-2018 15:54

Nie prościej z tyloma pytaniami zadzwonić do pup? Po prostu podejmujesz robote to im zgłoś, zakończysz zarejestruj się znów i utrzymasz ubezpieczenie...


RE: urząd pracy - mach - 06-07-2018 09:53

Byłem w urzędzie. Czegoś tu nie rozumiem. Jak to jest że urząd za mnie podejmuje decyzje ? Np ostatnio było tak że dajemy ci zgłoszenie do firmy i tam masz pracować. A jeśli nie chcesz to jesteś wykreślony z ubezpieczenia. Co za głupia polityka..........nie obchodzi ich ze ta robota mi nie odpowiada...ehh


RE: urząd pracy - twardy - 06-07-2018 10:08

Idziesz do tej firmy, robisz zle wrazenie, podpisuja Ci papier, ze byles i tyle.


RE: urząd pracy - Xanter98 - 06-07-2018 10:48

Ehh co za glupia polityka, nie chca dac mi ubezpieczenia za darmo Big Grin Jeszcze powiedz, ze Ci sie nalezy kasa na bezrobociu


RE: urząd pracy - robert18324 - 06-07-2018 10:58

(06-07-2018 09:53)mach napisał(a):  Byłem w urzędzie. Czegoś tu nie rozumiem. Jak to jest że urząd za mnie podejmuje decyzje ? Np ostatnio było tak że dajemy ci zgłoszenie do firmy i tam masz pracować. A jeśli nie chcesz to jesteś wykreślony z ubezpieczenia. Co za głupia polityka..........nie obchodzi ich ze ta robota mi nie odpowiada...ehh

bo żeś głupi. Mi zaproponowali raz też pracę która mi nie pasowała. Na pytanie czy przyjmuje powiedziałem że tak. Pojechałem do firmy do której mnie skierowali powiedziałem że nie mam żadnego doświadczenia ani jak dojeżdżać na godzinę 7 rano. Wypisali mi papierek wróciłem do urzędu i dalej byłem zarejestrowany.


RE: urząd pracy - PremAccHack - 06-07-2018 11:05

Jprd trzeba być zerem żeby iść na bezrobocie i jeździć po firmach za papierkiem z wykreśleniem z pracy. Wolałbym nawet jakby to trwalo 2 miesiące szukać pracy i wysłać CV na własną rękę. Takich nie robów z Bezrobocia powinni brać właśnie tak na przymusowe roboty inaczej dalej będzie na naszym utrzymaniu.


RE: urząd pracy - twardy - 06-07-2018 11:26

Jesli sie dobrze orientuje skladka na ubezpieczenie zdrowotne placona przez PUP to jakies 50zl. Wolalbys byc 2 miesiace bez ubezpieczenia? A jak sie cos stanie, pojscie do lekarza czy szpitala to proszenie sie o piekny rachunek. Bardzo madre Lol

Ogolnie od kilku lat juz planuja wprowadzic powszechny dostep do opieki zdrowotnej i urzedy pracy straca w ogole jakikolwiek sens xD Pewnie dlatego to trwa te kilka lat bo by musieli ludzi z PUPow pozwalniac.


RE: urząd pracy - Kryspin - 06-07-2018 11:33

(06-07-2018 11:05)PremAccHack napisał(a):  Jprd trzeba być zerem żeby iść na bezrobocie i jeździć po firmach za papierkiem z wykreśleniem z pracy. Wolałbym nawet jakby to trwalo 2 miesiące szukać pracy i wysłać CV na własną rękę. Takich nie robów z Bezrobocia powinni brać właśnie tak na przymusowe roboty inaczej dalej będzie na naszym utrzymaniu.

chciałbym to zobaczyć jak w ciągu tych dwóch miesięcy trafisz do szpitala bez ubezpieczenia Big Grin pewnie za ten pobyt 3 miesiące byś pracował bez pensji aby opłacić pobyt w szpitalu. Gratuluje inteligencji Smile