Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
urząd pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: urząd pracy (/Temat-urzad-pracy-156733)

Strony: 1 2 3


urząd pracy - mach - 13-06-2018 07:25

Witam,
Jest ktoś ma styczność z urzędem pracy ?

Jestem zarejestrowany jako bezrobotny. Mam wyznaczone terminy na podpisy. Jeśli się nie pojawie na podpisie to jakie są konsekwencje, ewentualnie po 2 tygodniach się pojawię bo zapomniałem . Ktoś coś wie ? Z góry bardzo dziękuje za pomoc


RE: urząd pracy - Majka - 13-06-2018 07:36

Musisz iść jak najszybciej. Konsekwencją może być jedynie skreślenie Cie z listy bezrobotnych.


RE: urząd pracy - karoltevez92 - 13-06-2018 07:46

i nie będziesz mógł się zarejestrować ponownie przed upływem 120 dni po skreśleniu
"Pierwsze niestawiennictwo lub odmowa skorzystania z oferowanego wsparcia z urzędu powoduje utratę statusu na 120 dni. Drugie niestawiennictwo lub odmowa skutkuje wyrejestrowaniem na 180 dni. Każde kolejne na 270 dni. "


RE: urząd pracy - Captain - 13-06-2018 08:10

Jedyne co zrobią to Cię wyrejestrują z urzędu, ale kiedyś po iluś dniach możesz się zarejestrować znowu jeśli będziesz chciał.


RE: urząd pracy - mach - 13-06-2018 09:45

Jak mnie wyrejestrują i nie bede zarejestrowany w tym urzędzie.......a znajde sam prace to jak jest....automatycznie jestem znów zarejestrowany ?


RE: urząd pracy - twardy - 13-06-2018 09:53

Po co mialbys byc zarejestrowany w urzedzie pracy jakbys mial prace?


RE: urząd pracy - PremAccHack - 13-06-2018 09:53

Jak Cie wyrejestrują to musisz sam iść za xxx dni i się zarejestrować.

Tak na marginesie weź się za robotę. Na tym forum to co najwyżej możesz napisać do @[twardy] on Ci da pracę w mypay z refa. A kasa dobra na tym jest Huh


RE: urząd pracy - rachman - 13-06-2018 09:54

Jak masz prace to nie możesz być zarejestrowany jako bezrobotny przecież...
Jeśli wyrejestrują Cię to prócz tego co napisano wyżej stracisz też ubezpieczenie.


RE: urząd pracy - mach - 13-06-2018 14:43

Chodzi mi o to ze jak mnie wyrejestrują ..... to nie mam ubezpieczenia......A jak np po tym czasie dajmy na to 4 dni znajde pracę ? TO już będe miał ubezpieczenie ?? Jak to jest ?


RE: urząd pracy - TheKing - 13-06-2018 14:46

(13-06-2018 14:43)mach napisał(a):  Chodzi mi o to ze jak mnie wyrejestrują ..... to nie mam ubezpieczenia......A jak np po tym czasie dajmy na to 4 dni znajde pracę ? TO już będe miał ubezpieczenie ?? Jak to jest ?

umowa o prace/zlecenie i masz ubezpieczenie