Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? (/Temat-%E2%96%88%E2%96%88Jak-zwiekszyc-zarobione-pieniadze-156728)

Strony: 1 2


██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - perfect1995 - 12-06-2018 21:27

Witam ogólnie pracuje fizycznie i odkładam na czysto 2000 lub 2500 miesięczne co mogę zrobić,żeby powiększyć tą kasę?Bo trzymam w gotówce i sobie leży marnie a na nic nie trace.Opłaca się założyć konto oszczędnościowe czy polecacie coś lepszego?Oczywiście,żeby było bezpiecznie.


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - dazy19 - 12-06-2018 22:14

Bezpiecznie to tylko lokata albo też projekt Malin-a http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503 choć zapraszam również do czytania forum bo może jakiś projekt Ci przyjdzie do głowy z wykorzystaniem innych opcji zarobku Smile


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - Captain - 13-06-2018 08:29

Ja bym gdybym miał takie wolne środki to przeznaczył sporą cześć na zakup Bitcoina bo jest duże prawdopodobieństwo, że w ciągu najbliższych 2-3 lat jeszcze bardzo ładnie wzrośnie, a ryzyko dużo mniejsze niż w przypadku innych kryptowalut.

I to w zasadzie jedyna jako tako w miarę bezpieczna opcja. Wszystko inne ma już duże ryzyko, co byś nie wybrał. Inwestycje zawsze wiążą się z ryzykiem.
Na lokacie w banku nie ma ryzyka, ale zysku też nie. To co tam zarobisz akurat pokryje inflacje i tyle, może z 1-2% najwyżej będziesz na plus. To już lepiej trzymać pieniądze w skarpecie (w końcu zawsze jest jakieś tam maleńkie ryzyko, że będzie jakiś kryzys i kasa w banku przepadnie, albo nie będzie można wypłacić. Bywało już tak w niektórych krajach UE).


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - mattxx - 13-06-2018 12:56

Mało ryzykowną inwestycją jest wydobycie kryptowalut. Zapraszam na bloga z sygnatury - tam wszystkiego się dowiesz Smile


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - TheKing - 13-06-2018 13:03

(13-06-2018 12:56)mattxx napisał(a):  Mało ryzykowną inwestycją jest wydobycie kryptowalut. Zapraszam na bloga z sygnatury - tam wszystkiego się dowiesz Smile

A jeszcze lepiej zamiast wydobywać to można polecać, co nie?


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - mattxx - 13-06-2018 14:26

(13-06-2018 13:03)TheKing napisał(a):  
(13-06-2018 12:56)mattxx napisał(a):  Mało ryzykowną inwestycją jest wydobycie kryptowalut. Zapraszam na bloga z sygnatury - tam wszystkiego się dowiesz Smile

A jeszcze lepiej zamiast wydobywać to można polecać, co nie?

Można i wydobywać i polecać, a przede wszystkim zarabiać Smile


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - xdax1 - 13-06-2018 14:34

Revshare Lol

A tak na serio, też uważam, że Bitcoin jest dobry na inwestycje. A na pewno, w tym momencie gdyż mocno spadł.
Nie musisz czekać nawet kilku lat, kupisz teraz, urośnie o parę tys zł i część sprzedajesz (teraz kosztuje 23k zł, sprzedajesz np. gdy wzrośnie do 30k zł) i już jest zysk. Oczywiście nie jest to w 100% bezpieczne.

A przede wszystkim, nie możesz dać się ponieść i sprzedać ze stratą, bo w końcu urośnie (wystarczy poczekać).


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - pawlo5x - 17-06-2018 17:24

Ze swojej strony z całym przekonaniem mogę polecić program w którym sam zarabiam
Na razie jestem w połowie drogi ale jak dobrze pójdzie to już za niedługo może na moje konto wpływać około 400$ dziennie Cool
Jak bedziesz zainteresowany współpraca to daj znać wszystko wytłumaczę Smile


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - pwisniew - 08-08-2018 15:07

Kup BtC albo ETH albo jakiś kontrakt na wydobycie w kopalni wiadomo 100% ryzyka ale zawsze jakims kapitalem można coś zdziałać to pieniądz ma robić peniądz


RE: ██Jak zwiększyć zarobione pieniądze? - azzaz - 08-08-2018 16:04

Imo 100% bezpieczną inwestycją to są surowce. Ja zamierzam inwestować w najzwyklejsze w świecie prawdziwe złoto. To, że mamy inflacje to pewnik i podobno jest ona coraz szybsza. Kurs złotówki też za mocny nie jest. Złoto jest moim zdaniem bezpieczną, pewną inwestycją która zarabia tylko w ten sposób, że cena monety i banknotu spada, a złota nie.