Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - ciągłe blokowanie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - ciągłe blokowanie konta (/Temat-Facebook-ciagle-blokowanie-konta-156715)



Facebook - ciągłe blokowanie konta - Thinker - 11-06-2018 17:20

Hej! Smile
Mam dość spory problem. Zablokowany został mi dostęp do mojego prywatnego konta. Każde nowe konto, które tworzę ze swoimi danymi zostaje zablokowane. Wie ktoś jak mógłbym to obejść?


RE: Facebook - ciągłe blokowanie konta - danoneksss - 11-06-2018 18:28

Próbowałeś może podstawowych działań typu: czyszczenie ciasteczek, zmiana IP? Smile


RE: Facebook - ciągłe blokowanie konta - Thinker - 11-06-2018 19:20

Nie próbowałem, ale teraz spróbuję z telefonu z internetu mobilnego założyć konto. Big Grin


RE: Facebook - ciągłe blokowanie konta - Thinker - 12-06-2018 06:49

Zrobiłem to i niestety nadal dostaje bany na konta. Dodam, że mam kilka innych kont, ale z nimi nic się nie dzieję. Jak zmieniłem jednego fejka na moje imię i nazwisko to po czasie padł. Teraz kombinuję z imieniem i nazwiskiem jakoś zmodyfikowanym, może przejdzie.


RE: Facebook - ciągłe blokowanie konta - artzarab - 09-08-2018 13:46

I jak pomogło? Mam to samo. Padło mi prywatne i mimo że siedzę w temacie już bardzo długo nie mogę poradzić sobie z kontem prywatnym. Zmiany IP, imienia nazwiska zdjęcia, zmiana sprzętu z którego zakładane jest konto (nawet na takie z którego nigdy nie korzystałem na fb)...nic nie dają. Konto jest do momentu jak nie zaczne...i tu różnie...dodam kilku znajomych, opublikuję pierwszy post na swojej tablicy....konto banowane bez ostrzeżenia (bez weryfikacji poprostu konto usunięte).

Tak tak wiem...odeślecie do lektury. Kochani...uwierzcie mi żaden sposób nie działa i gdy zacznę coś robić na nowym koncie odrazu pada. Może jakieś nowe sugestie?

Ps. dodam że mnóstwo fake kont działa bez najmiejszego problemu (problem jedynie z kontem prywatnym).

Z góry dzięki


RE: Facebook - ciągłe blokowanie konta - Guxinimod - 09-08-2018 13:56

(09-08-2018 13:46)artzarab napisał(a):  I jak pomogło? Mam to samo. Padło mi prywatne i mimo że siedzę w temacie już bardzo długo nie mogę poradzić sobie z kontem prywatnym. Zmiany IP, imienia nazwiska zdjęcia, zmiana sprzętu z którego zakładane jest konto (nawet na takie z którego nigdy nie korzystałem na fb)...nic nie dają. Konto jest do momentu jak nie zaczne...i tu różnie...dodam kilku znajomych, opublikuję pierwszy post na swojej tablicy....konto banowane bez ostrzeżenia (bez weryfikacji poprostu konto usunięte).

Tak tak wiem...odeślecie do lektury. Kochani...uwierzcie mi żaden sposób nie działa i gdy zacznę coś robić na nowym koncie odrazu pada. Może jakieś nowe sugestie?

Ps. dodam że mnóstwo fake kont działa bez najmiejszego problemu (problem jedynie z kontem prywatnym).

Z góry dzięki

a wysyłałeś skan dowodu jako weryfikacja?


RE: Facebook - ciągłe blokowanie konta - artzarab - 09-08-2018 15:17

Gdy loguję się do konta, jest opcja skontaktuję się z pomocą techniczną. Niestety po kliknięciu wyskakuje błąd. Jest już tak od prawie miesiąca, więc kontakt z fb jest w mojego punktu widzenia niemożliwy. Mam znajomą która pracuje w polskiem fb, i sprawdzała możliwość odblokowania konta....niestety z jej poziomu nić zrobić nie może. Tamto konto już spisałem na straty, bardziej mi zależy aby udało się zrobić nowe...STABILNE!!! bo na razie to się nie udaje. Coś musiało wpaść w jakiś srogi filtr tylko nie mogę ustalić w jaki (ip, mac, rozpoznawanie twarzy). Zobaczymy mam znów nowe....żyje od wczoraj, ale nic na nim narazie nie robię więc nie wiem nic o jego stabilności.