Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z FirstChoice Pay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Wypłata z FirstChoice Pay (/Temat-Wyplata-z-FirstChoice-Pay-156708)



Wypłata z FirstChoice Pay - MarcelaThen - 10-06-2018 22:52

Jak najkorzystniej wypłacić środki z FirstChoice Pay? Mam ok. 30 tys do wyplacenia


RE: Wypłata z FirstChoice Pay - Anniejohan21 - 11-06-2018 07:05

Z tego co mi wiadomo karta działa do 30 czerwca choć mogę się mylić, także wyplac sobie szybko, albo napisz do supportu jak masz wypłacić


RE: Wypłata z FirstChoice Pay - MarcelaThen - 11-06-2018 08:08

Tak wiem, wlasnie dlatego musze wyplacic, ale chodzi mi o to jak wyplacic, zeby jak najmniej na tym stracic, bo mam ok. $8k do wyplacenia. Bo opcje sa chyba albo przez bankomat albo przelew z FirstChoice Pay, ale to drugie to chyba gorzej wyjdzie


RE: Wypłata z FirstChoice Pay - Anniejohan21 - 11-06-2018 08:37

Kurczę nie wiem ile przelew kosztuje, bo ja zawsze wyplacalam w bankomacie. I nie wiem czy się rozliczasz z zarobków na cb bo jeśli nie to najlepsza opcja bankomat, niż wpłata jednorazowa tak wysoka na konto


RE: Wypłata z FirstChoice Pay - MarcelaThen - 11-06-2018 10:15

Płace podatki normalnie. Ale ja zawsze trzymalam cala kase na FCP i wyplacalam sobie ile tam potrzebowalam. A teraz musze wszystko jak najszybciej wyplacic i przyslali mi z FCP @ zebym podala dane do przelewu, ale pewnie mnie mBank przy przewalutowaniu oskubie
A moge zapytac z jakiego bankomatu wyplacasz? Nie wiem czy kurs zalezy od banku, w ktorym jestes czy bankomatu gdzie wyplacasz? I czy przyjmujesz wyplate wg podanego kursu czy te opcje pozniej?


RE: Wypłata z FirstChoice Pay - Anniejohan21 - 11-06-2018 13:54

Jak karta z first choice wyplacalam to w PKO Bp bo mieli zawsze najlepsze kursy, bo idzie to po kursie w danym banku,jeśli z bankomatu się wypłaca. Teraz z paxum korzystam z alior bank bo tam maja najlepszy przelicznik jeśli chodzi o waluty. Musiałam konto sobie założyć bo miałam w ing i tez bym dużo straciła


RE: Wypłata z FirstChoice Pay - MarcelaThen - 11-06-2018 16:40

Ok dzieki wielkie za pomoc Smile