Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wstawanie o 4 rano,dieta ketogeniczna testował ktoś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wstawanie o 4 rano,dieta ketogeniczna testował ktoś (/Temat-Wstawanie-o-4-rano-dieta-ketogeniczna-testowal-ktos-156705)



Wstawanie o 4 rano,dieta ketogeniczna testował ktoś - prezes. - 10-06-2018 20:09

Siema zastanawiam się czy nie przerzucić się na wczesne kładzenie się spać i wczesne wstawanie np chodził bym spać 22-23 i wstawał 4-5,myślałem jeszcze nad snem polifazowym ale podobno ciężko jest i trzeba mieć stale godziny drzemki, zastanawiam się jeszcze nad dieta ketogeniczna,stosuje ktoś te rzeczy stosował?


RE: Wstawanie o 4 rano,dieta ketogeniczna testował ktoś - Ropsont - 10-06-2018 20:26

Co do diety się nie wypowiem ale polifaza jest zaje**a... o ile ma się warunki do niej. Swojego czasu, parę lat temu testowałem i powiem szczerze, że przy mniejszej ilości godzin snu z odpowiednią strategicznie drzemką w ciągu dnia, czułem się bardziej wypoczęty niż przy normalnym śnie. Podobno człowiek rodzi się z wyuczoną polifazą. Niestety - jak ktoś melanżuje tak jak ja, to rytm dobowy jest przerywany, a wtedy jest tylko gorzej. Jeśli zaś masz warunki do polifazy i tylko raz na jakiś czas (np raz na 20-30 dni) ją zawalisz, to na dłuższą metę powinno się bardzo opłacać w mojej opinii. Smile Ale jak co tydzień np. w weekend będziesz funkcjonować przez dwa dni inaczej, to nie ma ona sensu bo tylko bardziej zmęczysz organizm oszukiwaniem go.


RE: Wstawanie o 4 rano,dieta ketogeniczna testował ktoś - prezes. - 11-06-2018 16:36

Własnie trochę problem u mnie w tym ze trzeba trzymać stale godziny drzemek