Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kamilmm - Bezczelny krętacz i oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kamilmm - Bezczelny krętacz i oszust (/Temat-Kamilmm-Bezczelny-kretacz-i-oszust-156648)



Kamilmm - Bezczelny krętacz i oszust - Ropsont - 07-06-2018 16:20

Witam.

Wiem, że powinienem zrobić to już wcześniej ale najpierw dałem parę dni "szansy" oszustowi, potem były obowiązki, potem zlot i tak jakoś nie miałem kiedy napisać tego temu. Dzisiaj mam więcej czasu na forum więc opiszę sytuację.

18/05 (Piątek) użytkownik @[Kamilmm] napisał do mnie wiadomość o wymianę. Zawsze na forum wymieniam w taki sposób, że użytkownik wysyła do mnie pierwszy pieniądze. Cwaniak wykorzystał jednak fakt, że bardzo się śpieszyłem przed wizytą u dentysty i robiłem kilka rzeczy jednocześnie. Przez to źle zinterpretowałem jego słowa, w których napisał "już podsyłam", a ja w pośpiechu odebrałem je jako "już wysłałem". Jako, że za chwilę miałem znaleźć się w gabinecie to chciałem szybko przesłać użytkownikowi pieniądze żeby nie czekał, nie sprawdzając BitBaya. Przelałem mu więc 100 PLN na Skrill. W zamian miałem otrzymać równowartość 120 PLN w BTC.

Jak się pewnie domyślacie, pod koniec dnia środków w BTC nie było, oszust zasłaniał się ciągle problemami na blockchain, że już miał wysłać ale, że jest error. Napisałem, że ma 24h na wysyłkę środków albo ma je zwrócić na Skrill wraz z prowizją jaką poniosłem. Po wiadomości, że nie chciał mnie oszukać, oczywiście kontakt się urwał mimo kolejnych ostrzeżeń jakie wysłałem do niego na PW. Do dziś dzień brak kontaktu i środków.

Screeny wysłałem do użytkownika Hybrid1990. Temat zakładam ku przestrodze dla innych bo na 99% środków już nie odzyskam. Proszę nie offtopować postami w stylu "Dałeś się oszukać osobie z 30stoma postami" bo tak jak mówię było to wynikiem mojej pomyłki spowodowanej pośpiechem, normalnie od razu bym sprawdził transakcję a potem dopiero wysyłał środki jako drugi. Jak widać, nie można ufać nikomu Wink


RE: Kamilmm - Bezczelny krętacz i oszust - Hybrid1990 - 07-06-2018 17:59

http://zarabiam.com/Temat-Wymiana-gotowki-Ty-Paypal-Ja-przelew-bankowy-150641?pid=1758342#pid1758342
(20-02-2018 21:46)Kamilmm napisał(a):  Szkoda ze porzadni uzytkownicy cierpią przez takie gnidy jak on Sad

Kamilmm i kto tu jest teraz gnidą?

http://zarabiam.com/Temat-Wymiana-gotowki-Ty-Paypal-Ja-przelew-bankowy-150641?pid=1752535#pid1752535
(29-01-2018 22:57)Kamilmm napisał(a):  Nie wiem ktory juz raz wymienialem ale brak mi slow na tą Panią, poprostu Wonder Woman Tongue

Przeprowadzałeś z Artinesse wiele udanych transakcji, a teraz wykorzystałeś okazję żeby sprzedać się jak tania dziwka za stówkę, gratulacje.
Żegnam.