Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam gieldy bez dzwigini - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Szukam gieldy bez dzwigini (/Temat-Szukam-gieldy-bez-dzwigini-156644)



Szukam gieldy bez dzwigini - lukwron - 07-06-2018 12:16

Witam, szukam giełdy na ktorej mozna bezpiecznie grac, bez obawy o dług- jak w przypadku forex. Dość dlugo bawiłem sie forex'em ale za duże ryzyko straty, poprzez dzwignie. Przepraszam, za błędy, dość długo mieszkam za granica i zapomniałem troche pisownie.


RE: Szukam gieldy bez dzwigini - Zaperr44 - 07-06-2018 19:11

Masz na myśli dług o ujemnym depozycie? Jeżeli tak to każdy renomowany broker powinien mieć takie zabezpieczenie aby nie stracić poniżej wpłaconego depozytu.


RE: Szukam gieldy bez dzwigini - prymul1 - 07-06-2018 21:58

(07-06-2018 12:16)lukwron napisał(a):  Witam, szukam giełdy na ktorej mozna bezpiecznie grac, bez obawy o dług- jak w przypadku forex. Dość dlugo bawiłem sie forex'em ale za duże ryzyko straty, poprzez dzwignie. Przepraszam, za błędy, dość długo mieszkam za granica i zapomniałem troche pisownie.

Z tego co pamiętam to na http://www.xm.com była możliwość zmniejszenia dźwigni Smile A w najbliższym czasie wchodzą przepisy, że maksymalna dźwignia wynosić będzie 1:30, także wszędzie będą nieco niższa.


RE: Szukam gieldy bez dzwigini - Ropsont - 08-06-2018 09:50

U renomowanych brokerów Forex nie ma możliwości zadłużenia się. Teraz brokerzy od dłuższego czasu wykorzystują tzw. Negative Balance Protection, przez co nigdy nie stracisz więcej niż zdeponowałeś - niemożliwe jest by konto pozostało na minusie. Przy wyborze brokera od razu powinieneś zainteresować się czy posiada on coś takiego, jednak Ci z czołówki na pewno. Kolejna sprawa - przy wyborze konta powinieneś mieć możliwość wyboru dźwigni, więc to nie jest tak, że ktoś Ci narzuca za jaką masz grać. Wybierasz po prostu 1:1 i na tym sobie grasz jeśli masz naprawdę spory kapitał to taka dźwignia jest dla Ciebie idealna żeby nie ponosić zbytniego ryzyka. Wysokie lewary są przeznaczone dla osób z niskim kapitałem.


RE: Szukam gieldy bez dzwigini - Hopekk94 - 08-06-2018 11:30

Dzwignia 1:50 i granie na micro . Przy odpowiednim ustawieniu grasz za minimalne stawki


RE: Szukam gieldy bez dzwigini - Morwa - 04-08-2018 10:21

Lepiej poszukać forexa z kontem demo i tak graj na początek. Osobiście nie znam platformy która miałaby dźwignię 1:1.