Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z umieszczeniem linku w komentarzu - YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z umieszczeniem linku w komentarzu - YT (/Temat-Problem-z-umieszczeniem-linku-w-komentarzu-YT-156628)



Problem z umieszczeniem linku w komentarzu - YT - danoneksss - 06-06-2018 17:45

Siemka Smile

Tak jak temat wkazuje nie mogę umieścić linku w komentarzu w serwisie Youtube, jednak komentarze bez linków są widoczne normalnie. Nie przechodzą nawet linki do innych filmów na YT
Próbowałem już chyba wszystkiego. Czyszczenie ciastek, zmiana IP, stazowe konto, słowa które na pewno nie należa do "black listy"...
Ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną? Smile


RE: Problem z umieszczeniem linku w komentarzu - YT - Wojtek574 - 06-06-2018 19:11

Wiesz co miałem podobają sytuację tyle że ja nie mogłem do opisu wklejac linków u mnie pomogło to że poczekalem dzień być może dostałeś blokadę na umieszczenie linków


RE: Problem z umieszczeniem linku w komentarzu - YT - danoneksss - 06-06-2018 19:29

No niestety problem trwa już dłuższy czas...


RE: Problem z umieszczeniem linku w komentarzu - YT - prizers2 - 11-06-2018 09:22

spróbuj na innej przeglądarce


RE: Problem z umieszczeniem linku w komentarzu - YT - rsh - 11-06-2018 19:01

jesli inna przeglądarka nie pomoze to pisz po prostu do supportu


Problem z umieszczeniem linku w komentarzu - YT - Hybrid1990 - 12-10-2021 21:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.