Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum mybb Googlebot wykrył wzrost liczby błędów braku autoryzacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Forum mybb Googlebot wykrył wzrost liczby błędów braku autoryzacji (/Temat-Forum-mybb-Googlebot-wykryl-wzrost-liczby-bledow-braku-autoryzacji-156600)



Forum mybb Googlebot wykrył wzrost liczby błędów braku autoryzacji - kukiz87 - 04-06-2018 17:39

Witam mam od ok 2 tygodni forum na silniku mybb dzis dostałem powiadomienie z search console Googlebot wykrył wzrost liczby błędów braku autoryzacji , mam 213 błędów indeksowania , ale dlaczego ? na forum nie mam żadnych zamkniętych działów , wszystko jest widoczne dla gości. Ktoś podpowie jak to naprawić ?


RE: Forum mybb Googlebot wykrył wzrost liczby błędów braku autoryzacji - sheko12 - 04-06-2018 21:01

MyBB to system, który lubi być atakowany przez spamboty, twoje forum ma tak dużo zapytań, że zaczynaja byc zliczane błędne dane, część spambotów jest skomplikowana, dlatego w search console pojawiają się błędy.
Możesz rozwiazać swój problem gdy odpalisz plik .htaccess i wkleisz coś takiego:

Cytat:RewriteCond %{User-Agent} bot
RewriteCond %{User-Agent} !Google
RewriteRule .* - [L]

z jakich pluginów korzystasz? część pluginów może mieć luki w kodzie, a z tego co pamiętam, w MyBB często pluginy stawały się przyczyną wielu klopotów, po techniczne kończąc na błędnie odczytywane odwiedziny, jak odpalisz .htcaccess, to tez mozesz znaleźć tam różne cuda których nie powinno być.
Spróbuj też zweryfikować swoje forum ręcznie, nie pobierając pliku do weryfikacji, tylko poprzez wklejenie skryptu.


RE: Forum mybb Googlebot wykrył wzrost liczby błędów braku autoryzacji - kukiz87 - 04-06-2018 23:06

Moje pluginy to :
DVZ Shoutbox
Ads after first post
View Groups
Google SEO
Google SEO 404
Google SEO Meta
Google SEO Redirect (przekierowania)
Google SEO Sitemap (mapa strony)
Google SEO URL
Google SEO Tweaks
Statystyki Top


RE: Forum mybb Googlebot wykrył wzrost liczby błędów braku autoryzacji - sheko12 - 05-06-2018 06:08

Pluginy seo nie są Ci potrzebne, stwórz sobie ręcznie mape strony, bez użycia pluginów, czasami plugin lubi gryźć się z innymi i masz potem błędy.
Na twoim miejscu stworzyłbym ręcznie mapę strony, a raczej wygenerowałbym nowa bez potrzeby używania do tego pluginów.
Zobaczysz wtedy, co się dzieje w search console Smile