Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DalienGames - refback za pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: DalienGames - refback za pieniądze (/Temat-DalienGames-refback-za-pieniadze-156592)



DalienGames - refback za pieniądze - MariuszM127 - 04-06-2018 13:06

Witam,
oferuję 50% refback za rejestrację z mojego polecenia i klikanie w serwisie faucet DalienGames. Czyli dostajesz 50% tego, ile dla mnie wyklikasz

Mamy tam 5 wypłacalnych kraników (claimy co 5 lub 10 min) - wszystko idzie na jedno konto główne. W ciągu jednej rundki mam zawsze około 1000 BCH Satoshi, często zdarza się więcej Smile

Wypłaty na Coinbase po uzbieraniu minimum 100 tys BCH Satoshi. Dla zobrazowania - od wczoraj od godziny 18:00 naklikałem 30 tys sat, a robiłem to w miarę na bieżąco przez 2 godziny + w pracy na nocce kilkanaście razy obleciałem rundkę Smile

Moim poleconym mogę płacić raz dziennie (wieczorem), najlepiej na konto BCH. Oczywiście, służę wszelką pomocą ! Smile Smile


RE: DalienGames - refback za pieniądze - NocnyMarek - 16-06-2018 21:53

pw.


DalienGames - refback za pieniądze - Majka - 22-12-2019 20:48

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.