Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiac na zdjeciach +18 (/Temat-Jak-zarabiac-na-zdjeciach-18-156557)

Strony: 1 2


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Aelly - 25-07-2018 14:52

Wszystkie popularne fora o tej tematyce mają zbanowane tego typu hosting gdyż jest dużo reklam, nawet nie da się dodać posta/założyć tematu, udało mi się znaleźć jedno to po 30min temat usunięty że niedozwolony hosting więc ten sposób to raczej strata czasu, chyba że ktoś ma jakieś poplarne forum i nie ma zakazu tego typu hostingów


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - TheKing - 25-07-2018 15:18

(25-07-2018 14:52)Aelly napisał(a):  Wszystkie popularne fora o tej tematyce mają zbanowane tego typu hosting gdyż jest dużo reklam, nawet nie da się dodać posta/założyć tematu, udało mi się znaleźć jedno to po 30min temat usunięty że niedozwolony hosting więc ten sposób to raczej strata czasu, chyba że ktoś ma jakieś poplarne forum i nie ma zakazu tego typu hostingów

Widocznie tak szukałeś. Jakiś miesiąc temu zaciekawiła mnie ta metoda i bez problemu znalazłem 20-30 forów, na których było dozwolone postowanie na niektóre hostingi, które płacą za wyświetlenia.


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Xesty109 - 25-07-2018 16:24

(25-07-2018 15:18)TheKing napisał(a):  
(25-07-2018 14:52)Aelly napisał(a):  Wszystkie popularne fora o tej tematyce mają zbanowane tego typu hosting gdyż jest dużo reklam, nawet nie da się dodać posta/założyć tematu, udało mi się znaleźć jedno to po 30min temat usunięty że niedozwolony hosting więc ten sposób to raczej strata czasu, chyba że ktoś ma jakieś poplarne forum i nie ma zakazu tego typu hostingów

Widocznie tak szukałeś. Jakiś miesiąc temu zaciekawiła mnie ta metoda i bez problemu znalazłem 20-30 forów, na których było dozwolone postowanie na niektóre hostingi, które płacą za wyświetlenia.


nadal korzystasz z tej metody? Jeśli tak to jestes zadowolony z zarobków?


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - djmurek - 19-08-2018 21:10

Czy próbował ktoś połączyć ten sposób z hitleap?
http://zarabiam.com/Temat-Jak-zdobyc-900-odwiedzin-naszej-strony-w-godzine-62234


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Snaggy - 20-08-2018 14:02

(19-08-2018 21:10)djmurek napisał(a):  Czy próbował ktoś połączyć ten sposób z hitleap?
http://zarabiam.com/Temat-Jak-zdobyc-900-odwiedzin-naszej-strony-w-godzine-62234

- Any manipulation by using bots, auto-hits/surfers or proxies to gain money, Account will be permanently banned, without being able to get previously earned money.


Działa jeszcze ten caly skracacz?


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - paweldelrey - 22-08-2018 20:46

Powie ktoś gdzie znaleźć takie fora?