Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do stabilizacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do stabilizacji (/Temat-Droga-do-stabilizacji-156552)



Droga do stabilizacji - Thinker - 02-06-2018 13:07

Cześć wszystkim! Smile


Jako, że w sieci zarabiam już dobrych kilka lat i chyba ostatnio straciłem motywację do tego to zdecydowałem się założyć dziennik prac w którym będę starał się raz w tygodniu opisywać swoje poczynania. Może dzięki temu uda mi się bardziej zmotywować do pracy i stanę się bardziej zaangażowany w to co robię.

Większość czasu, który spędziłem w internetowym zarabianiu to był czas teorii. Bardzo dużo czytałem i zbierałem informacje. Udało mi się nawet w pewnych momentach zrobić kilka projektów, lecz nie były to zbytnio cieszące kwoty. Już od ponad roku przestałem tylko wchodzić na fora aby poczytać i zrobić jakiś szybki projekt. Zaangażowałem się bardziej i utworzyłem swój flagowy projekt dotyczący PP Aliexpress. Zajmuję się nim do dziś i nie mam zamiaru rezygnować, a przyłożyć się do jego skalowania.- Niestety ostatnimi czasy bardzo strasznie spadły zarobki i jest to bardzo demotywująca rzecz.

Programy w których będę zarabiać:

- epn.bz
- MyLead

Co zrobiłem:
- Dodałem jak codziennie posty z produktami z Aliexpress.
- Prowadziłem dalsze prace nad stroną internetową.
- Czekam za akceptacją w programach MyLead.

Cel:

- Zarobić do końca roku 10000 zł.

Cele na ten miesiąc:

- Skończyć stronę.
- Uruchomić dwa programy w MyLead.
- Utworzyć mini-stronę pod G2A.

Mam nadzieję, że ten dziennik zmotywuje mnie do pracy i w końcu zacznę systematycznie robić to co sobie założyłem. Smile
Trzymajcie kciuki!


RE: Droga do stabilizacji - rsh - 07-06-2018 12:51

będę śledził


RE: Droga do stabilizacji - Muraszczyk - 07-06-2018 16:32

Cytat:Większość czasu, który spędziłem w internetowym zarabianiu to był czas teorii. Bardzo dużo czytałem i zbierałem informacje.

Niby dobrze ale nie do końca. Moim zdaniem nie ma sensu pogrążać się w teroii. Zdecyduj się na jakąś dziedzinę- seo, yt, social media, paid. Ucz się, testuj, skaluj. Czysta teoria ma niską wartość, bo wszystkie błędy, zmiany (dość szybkie w internetach) wychodzą przy działaniu.

Cytat:- Utworzyć mini-stronę pod G2A.

Jeśli chcesz celować tutaj w generowanie ciasteczek poprzez Iframe to trochę nie ma sensu. G2a zmieniło jakiś czas regulamin i zabraniają tej praktyki. Na ile dobrze będą to egzekwować? Nie wiem ale chyba nie warto poświęcać temu za dużo czasu.