Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozwój w branży SEO + własna firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Rozwój w branży SEO + własna firma (/Temat-Rozwoj-w-branzy-SEO-wlasna-firma-156529)

Strony: 1 2


RE: Rozwój w branży SEO + własna firma - maxcyrek - 15-09-2019 18:37

Założyłeś tą firmę / agencje?


RE: Rozwój w branży SEO + własna firma - Slictor - 10-10-2019 20:51

Zależy na jaką firme się trafi ja nie jestem tak bardzo doświadczony w seo ale ponad dwójaka wyciągam;-)


RE: Rozwój w branży SEO + własna firma - sheko12 - 11-10-2019 17:32

Finalnie nie założyłem agencji z powodów osobistych oraz rodzinnych. Skupiłem się na innych elementach w życiu. Stwierdziłem, że jestem nieco zmęczony wieczną gonitwą, która nie przynosiła dla mnie efektów.
Pomysł odpuściłem, ale wciąż w jakimś stopniu idę do przodu w tej branży, pozyskuje klientów i zarabiam sobie w ten sposób, rozwijając przy tym umiejętności.
Zarabiam również poza projektami z pomocą innych, wcześniej wypracowanych źródeł.

Z pewnością pomysł założenia własnej agencji nie zostanie skreślony, zapewne w niedalekiej przyszłości będę chciał rozwinąć szerzej skrzydła, przy tym rozwijając własną markę.

Od wielu lat byłem osobą przedsiębiorczą i wciąż nią jestem, zawsze tworzenie czegoś własnego kręciło mnie i tak zapewne pozostanie.
Branża marketingu internetowego nie zginie nigdy, no, chyba, że skończy się internet Wink

@Silictor, oczywiście, zgadzam się, zależy wszystko od firmy. Jedna agencja będzie Cię wykorzystywać, inna mniej płacić, jeszcze inna da możliwości rozwoju oraz nie będzie żałować pieniędzy. Trzeba po prostu szukać.
Z pewnością młodzi, jak i starsi ludzie odnajdą się w tej pracy, branża SEO, chociażby jest szeroka jak rzeka Nil.
Również w reklamie jak i projektowaniu stron, możliwość tworzenia jest również wszechstronna Wink