Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Spersonalizowane skrypty, boty, programy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Spersonalizowane skrypty, boty, programy (/Temat-Wykonam-Spersonalizowane-skrypty-boty-programy-156519)



[Wykonam] Spersonalizowane skrypty, boty, programy - Infiltrator - 30-05-2018 23:34

Cześć!

Potrzebujesz bota do spamu, skryptu który zautomatyzuje Twoją pracę lub programu na zaliczenie?

Świetnie trafiłeś!


Jestem w stanie napisać różnorodne skrypty i programy, spersonalizowane specjalnie pod Ciebie.
Napisz mi tylko czego potrzebujesz, a postaram się to zrealizować.

Od wielu lat interesuję się programowaniem, jestem dobry w tym co robię, a w dodatku lubię wyzwania.

Czego możesz ode mnie oczekiwać:
1. Piszę w najpopularniejszych językach (C++, Python, JavaScript, PHP - inne języki znam pobieżnie).
2. Bardzo dobrze znam Joomla!, nieco słabiej WordPress'a.
3. Chętnie uczę się nowych rzeczy, dlatego śmiało możesz uderzać z nietypowymi projektami!
4. Chcę zdobywać nowe doświadczenia.
5. Staram się obiektywnie wyceniać moją pracę, jestem otwarty na negocjacje Wink

Kontakt:
- PW
- email
- GG: 63062013 (preferowany - najszybciej odpowiadam)


RE: [Wykonam] Spersonalizowane skrypty, boty, programy - PanB_ss - 04-06-2018 21:47

Napisałem GG


RE: [Wykonam] Spersonalizowane skrypty, boty, programy - PanB_ss - 26-06-2018 15:43

Polecam użytkownika, programy jakie napisał są zgodne z moimi oczekiwaniami. Prosta obsługa i nawet dość szybka realizacja. Myślę, że to nie będzie jedyne zlecenie, jakie zostanie powierzone @Infiltrator`owi Smile


RE: [Wykonam] Spersonalizowane skrypty, boty, programy - Better_Faster - 01-12-2018 23:54

Wciąż czekam na odpowiedź od Ciebie, link do zamówionego programu który zamówiłem i opłaciłem nie działa. Odezwij się jak najszbyciej


RE: [Wykonam] Spersonalizowane skrypty, boty, programy - Infiltrator - 02-12-2018 15:28

Cześć, obecnie nie udzielam się aktywnie na tym forum. Z tego powodu nie sprawdzam na bierząco gg ani e-maila.
Link do zamówionego przez Ciebie bota wysłałem w sierpniu, nic dziwnego że do tego czasu wygasł.

Myślę że pliki do programu wciąż mam gdzieś na dyskach, więc sprawę da się załatwić. Skontaktowałem się z Tobą mailowo.


[Wykonam] Spersonalizowane skrypty, boty, programy - Admin - 14-09-2019 15:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.