Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? (/Temat-Jak-Faceboom-weryikuje-platne-reklamy-156511)



Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? - zbuntowany1916 - 30-05-2018 16:45

Witam, chciałbym popromować stronkę ero na FB. Czy jeśli będę chciał kupić płatną reklamę i ustawię kulturalny opis bez bluźnierstw i niewulgarny i normalny nieerotyczny obrazek to Facebook zaakceptuje taką reklamę czy FB patrzy też gdzie ta reklama przekierowuje i jeśli stronka będzie typowo ero to nie zaakceptuje?


RE: Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? - piotrgk4 - 30-05-2018 16:56

@[zbuntowany1916]
Nie powinno być problemów.
Mam wątpliwości co do kampanii "Polubienie strony" bo wtedy mogą patrzeć na jaki fanpage będą wpadać lajki Smile


RE: Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? - zbuntowany1916 - 30-05-2018 22:46

(30-05-2018 16:56)piotrgk4 napisał(a):  Mam wątpliwości co do kampanii "Polubienie strony" bo wtedy mogą patrzeć na jaki fanpage będą wpadać lajki Smile

Interesuje mnie tylko promocja LP i przekierowanie tam ruchu, żaden FP nie wchodzi w grę. Dzięki za odpowiedź. Smile


RE: Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? - Dante_/ - 30-05-2018 23:32

Na ten moment nie da rady, próbowałem zrobić około 6 kampanii ( 6 różnych domen ), nie używałem żadnych erotycznych tekstów/obrazków, ale facebook za każdym razem wiedział, że każda z tych kampanii ma charakter erotyczny. No i po tym 6 razem weszła blokada na konto reklamowe.

Kiedyś takie reklamy przechodziły, ale od czasu kiedy Cukierberg został wezwany na dywanik to nie przeszła mi żadna kampania erotyczna.

@Edit
Oczywiście możesz próbować, ale mi osobiście nie udało się stworzyć kampanii reklamowej pod stronę erotyczną ( tak jak napisałem ).


RE: Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? - piotrgk4 - 31-05-2018 11:16

@[zbuntowany1916]
Z LP może być już ciężej ale nadal możliwe. Oczywiście trzeba masę restrykcyjnych elementów zachować na LP przez co reklama staje się totalnie nieefektywna :/

@[Dante_/]
U mnie przechodziły ale naprawdę skrajnie bezpieczne i nieefektywne kampanie Sad


RE: Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? - zbuntowany1916 - 31-05-2018 12:39

(31-05-2018 11:16)piotrgk4 napisał(a):  Oczywiście trzeba masę restrykcyjnych elementów zachować na LP

Aha, czyli jednak FB patrzy gdzie przekierowuje reklama, jakie elementy np.?


RE: Jak Faceboom weryikuje płatne reklamy? - piotrgk4 - 31-05-2018 13:03

@[zbuntowany1916] Tak oczywiście. Dodatkowo sprawdzają masę więcej elementów.
Zapoznaj się z https://www.facebook.com/policies/ads