Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h (/Temat-Zlece-pisanie-tekstow-na-zlecenie-Stala-wspolpraca-zarobki-15-30zl-h-156492)



Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - SKOR514 - 28-05-2018 22:34

Witam! Szukam osoby z lekkim piórem, która będzie dla mnie pisała teksty na podane tematy.
Płacę 3zl za 350 słów.
Przy normalnym tempie pisania da się napisać spokojnie 5-6 takich tekstów w godzinę, jeśli ma się do tego "smykalke" więc idzie łatwo dorobić te 15-18zl w godzinę. Jeśli osoba się sprawdzi, to z czasem ta stawka będzie rosnąć.
Kontakt priv lub [email protected]
Uwaga. Teksty muszą być w stu procentach unikalne, bez grama "kopiuj, wklej". Będę je sprawdzał na wszelkie sposoby, więc plagiat odpada. (info dla cwaniaków)
Po kontakcie wyślę temat tekstu próbnego, który trzeba będzie napisać żeby pokazać swoje umiejętności. W wiadomości też dodajcie swoje doświadczenie w dziedzinie.
Płatność od ręki za każdy tekst/teksty przez przelew/skrill/paypal


RE: Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - Shadecaster2 - 29-05-2018 05:40

Jak możesz podeślij próbkę mam pewną osobę , może po pracy będzie chciała dorobić : d


RE: Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - kniew - 29-05-2018 06:31

3zł za 350 słów to wyjdzie jakieś 2zł za 1000 znaków. za taką stawkę ciężko ci będzie znaleźć jelenia Smile


RE: Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - SKOR514 - 29-05-2018 07:40

To nie są teksty tematyczne. Na textbookers maksymalna kwota jaką można dostać to 1.3zl na precle i 2zl na zapleczowki. Nie wnosisz nic do tematu tym postem.


RE: Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - szmella - 09-08-2018 21:48

Śmiechu warte, żaden copywriter nawet na to nie spojrzy, chyba, że szukasz jelenia, który, albo nie umie pisać, albo pisze gorzej niż dziecko w szkole podstawowej Smile Czasami lepiej zainwestować w jakość Smile


RE: Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - Captain - 09-08-2018 21:58

Skoro nie są tematyczne to jakie? Napisz więcej info na priv.


RE: Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - nunek07 - 13-08-2018 21:23

Ty serio tak z tą stawką? I jeszcze unikalne teksty? Rolleyes
Za 350 słów to nie wiem czy ktoś się zgodzi nawet za 15zł. Ja jak coś za tyle mogę się podjąć.
Pozdrawiam.


RE: Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - imperator123 - 14-08-2018 17:42

Masz pełną skrzynke.


Zlecę pisanie tekstów na zlecenie. Stała współpraca, zarobki 15-30zl/h - Majka - 11-04-2019 08:52

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.