Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
All in One SEO Pack problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: All in One SEO Pack problem (/Temat-All-in-One-SEO-Pack-problem-156462)



All in One SEO Pack problem - PremAccHack - 27-05-2018 12:34

Witam,
Moje ustawienia:

[Obrazek: yZwvFny.png]

Po wejściu w główną stronę wyświetla mi tytuł i opis z Ustawień Wordpressa. (chce żeby z wtyczki All in One Seo Pack czytało)
Jak to naprawić co może być tego przyczyną?


RE: All in One SEO Pack problem - precell - 27-05-2018 17:42

Całe lata świetlne nie korzystałem z tej wtyczki. Pamiętam ją jak miała parę ustawień na krzyż, teraz to podobno niezły kombajn.

Ze swojej strony mogę polecić Ci zamiennik, tj WP SEO by Yoast. Mam ją na wszystkich moich wordpressach, działa bez uwag :-)

https://pl.wordpress.org/plugins/wordpress-seo/

Możesz sobie w tej wtyczce zaimportować ustawienia z All in One SEO Pack. Oczywiście, zanim zaczniesz, zrób sobie kopię zapasową plików i bazy danych ;-)


RE: All in One SEO Pack problem - wphocus - 28-05-2018 08:12

Jeżeli masz ustawioną stronę główną jako statyczną to zapewne w ustawieniach danej strony. Ustawienie, które zmieniasz zapewne edytuje opis i tytuł w przypadku, gdy nie masz ustawionej strony statycznej.

Przejdź do widoku podglądu strony - następnie zobaczy czy jakaś strona jest ustawiona jako główna. Jeżeli tak to wejdź w nią i edytuj opisy.


-------------
Wtyczka WordPress seo + Dodatki - Wphocus.com


RE: All in One SEO Pack problem - Olek87 - 17-10-2018 14:07

Sprawdź w dziale "strony", która ma przypisane homepage ... I tam wejdź ustaw sobie meta dane


RE: All in One SEO Pack problem - PremAccHack - 17-10-2018 14:11

@[Olek87] Nie spamuj i tak bana wylapiesz. Do zamknięcia


All in One SEO Pack problem - Hybrid1990 - 17-10-2018 14:18

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.