Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na dobicie do wypłaty w starym serwisie PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na dobicie do wypłaty w starym serwisie PPA (/Temat-Pomysl-na-dobicie-do-wyplaty-w-starym-serwisie-PPA-156431)



Pomysł na dobicie do wypłaty w starym serwisie PPA - Boniekk - 25-05-2018 14:00

Cześć, może ktoś z Was pamięta taki serwis jak AstroCash.
Ja tam kiedyś zarabiałem, po kilku latach nieobecności zalogowałem się do serwisu i okazało się że na koncie leży 8.75$. Wypłata jest od 10$. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak można "dobić" do tego progu wypłaty 10$ ? w momencie gdy nie posiadam już żadnych stron z zasięgami (powygasały), fraudowanie raczej też mija się z celem.


RE: Pomysł na dobicie do wypłaty w starym serwisie PPA - Arivi - 25-05-2018 15:06

(25-05-2018 14:00)Boniekk napisał(a):  Cześć, może ktoś z Was pamięta taki serwis jak AstroCash.
Ja tam kiedyś zarabiałem, po kilku latach nieobecności zalogowałem się do serwisu i okazało się że na koncie leży 8.75$. Wypłata jest od 10$. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak można "dobić" do tego progu wypłaty 10$ ? w momencie gdy nie posiadam już żadnych stron z zasięgami (powygasały), fraudowanie raczej też mija się z celem.

Możesz ręcznie pospamować linkiem w komentarzach na fanpejdzach lub yt. Jak zrobisz szybko stronę na darmowym hostingu i darrmowej domenie + wgrasz jakiś gotowy landing page to może coś wpadnie.

Spróbuj też po prostu napisać do polskiego supportu (jeżeli tam jeszcze taki istnieje), że chciałbyś zamknąć konto i wypłacić środki które tam posiadasz. Tak przynajmniej działało Leadmore, że wystawiałeś rachunek, zamykałeś konto i nie musiałeś dobijać do "minimum" Wink


RE: Pomysł na dobicie do wypłaty w starym serwisie PPA - Xanter98 - 25-05-2018 15:10

Astrocash to polski serwis. Napisz do Ciamciaja na MK.


RE: Pomysł na dobicie do wypłaty w starym serwisie PPA - Boniekk - 25-05-2018 15:21

Dziękuję za wskazówki, postaram się to załatwić. Dzięki wielkie!