Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Koorta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Koorta (/Temat-Dziennik-Koorta-156428)



Dziennik Koorta - koorteo - 25-05-2018 07:15

Ahoj,
mam na imię Dawid.
Od dawna zaglądam na to forum i przez ten czas, udało mi się zarobić kilkanaście $$$, głównie, żeby zwróciły mi się koszty poradników(żaden mnie do siebie nie przekonał do dłuższego zarabiania, albo brak chęci dalej tego ciągnięcia) - jestem leniem.
Założenie tego tematu mam mi pomóc w regularności, chociaż troszkę, więc posty będę wstawiał codziennie - nawet jeśli mój dzień będzie tak bardzo produktywny, że nic nie zrobię to i tak wpis będzie.

Dzisiaj mamy 25 maja 2018r. - dzień ważny - "wejście" RODO.
Jutro 26 maja 2018r. - Dzień Matki oraz finał Ligi mistrzów.
Pojutrze dzień odpoczynku.
Poniedziałek pełna mobilizacja.

Na czym będę zarabiał?
Ogads - hacki - youtube.
Dlaczego tak?
Wydaje mi się, że hacki to chyba dobry pomysł na początek zarabianie, systematyczny początek zarabiania. Ludzie szukali hacków, szukają oraz będą szukać za każdym razem gdy wejdzie jakaś nowa gra, to twórcy gier tak na prawdę napędzają ten rynek, a Wy i może w przyszłości ja będę na tym zarabiał.

Wyświetlenia: smmstore oraz addmefast

Będę wstawiał filmiki z hackami na youtube - kupował wyświetlenia - pozycjonował filmik - odsyłał osoby do LP -> oferta ogads.
Obecnie nie planuje strony z hackami. Może w przyszłości, może ktoś z was mnie przekona do tego, że opłaca się też robić strony(oprócz yt).

Obecnie znalazłem 10 gier, które powinienem spokojnie wypozycjonować na top3.


Chętnie przyjmę wszelaką krytykę oraz porady zarabiających już forumowiczów.


RE: Dziennik Koorta - emilub - 25-05-2018 12:38

zamierzasz kręcić sam filmiki czy kopiować od innychSmile?


RE: Dziennik Koorta - koorteo - 25-05-2018 13:31

(25-05-2018 12:38)emilub napisał(a):  zamierzasz kręcić sam filmiki czy kopiować od innychSmile?

Samodzielnie, przeglądając sporo tego typu filmów, zauważyłem, że wszystkie są takie same i niczym się od siebie nie różnią. Ja chciałbym wprowadzić kilka rzeczy, które może bardziej przekonają osobę, że hack działa. (nie pytać jakie, podziele się jak zbadam sam)


RE: Dziennik Koorta - koorteo - 26-05-2018 15:13

Dzień pierwszy
Z rana pojechałem z tatą po samochód(kupno), dzień matki dzisiaj, więc większość czasu spedziłem z rodziną.
Nagrałem(wczoraj) 3 filmiki na yt. Jutro będzie raczej mało produktywny dzień, w poniedziałek wrzucę filmy na yt, kupie wyświetlenia i dam info jak idzie.


RE: Dziennik Koorta - Snaggy - 28-05-2018 14:09

Do filmików polecam Hitfilm Express, maszynka do robienia taki rzeczy na darmowej licencji.
Viewsy mogą być z smmstore.
Co do komentarzy, subskrybcji i lików polecę ci stronę z mojej sygnaturki, duża oszczędność.
Warto codziennie dodawać po kilka subów i komentów oraz dostarczać viewsy drip feed, aby yt dostawał znak, że ludzie interesują się filmikiem co wpływa oczywiście na pozycje.