Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konta: fb | insta; grupy fb i fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: konta: fb | insta; grupy fb i fanpage (/Temat-konta-fb-insta-grupy-fb-i-fanpage-156420)



konta: fb | insta; grupy fb i fanpage - abelabel2 - 24-05-2018 14:06

1.Nazwa przedmiotu : jak w temacie
2.Opis przedmiotu : dowolne konta zweryfikowane, fp powyżej 3k like, grupy powyżej 1k, konta insta powyżej 1k
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : pw
5.Cena : do ustalenia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : dowolny


RE: konta: fb | insta; grupy fb i fanpage - Kieerownikk - 26-05-2018 17:09

Mam grupę 1k członków, jeśli jesteś zainteresowany to priv


RE: konta: fb | insta; grupy fb i fanpage - donmateo16 - 27-05-2018 07:17

Dziwna sprawa. Wysłałem użytkownikowi profil do insta na sprzedaż i do momentu kiedy wiadomość nie została odczytana profil działał. Dziś rano sprawdzam, wiadomość odczytana(brak odpowiedzi), a konto na insta nie działa(skradzione). Nie wiem czy abelabel2 ma coś wspólnego z tym czy nie, ale policja to wyjaśni.

Jutro zgłaszam sprawę. Mam już Twoje dane od pewnego użytkownika, więc jak to nie Ty to nie masz czego się obawiać.

Edit. Do usunięcia. Odzyskałem samemu konto.


RE: konta: fb | insta; grupy fb i fanpage - kocham1234 - 27-05-2018 07:43

xxxx


konta: fb | insta; grupy fb i fanpage - Hybrid1990 - 24-08-2019 22:29

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.