Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? (/Temat-Z-jakim-kapitalem-zaczeliscie-inwestycje-w-kryptowaluty-156414)

Strony: 1 2 3 4


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Morwa - 10-09-2018 09:47

(07-09-2018 16:40)BTC-analityk napisał(a):  Chyba mało wiesz na temat miningu facepalm każdy wzrost diff to już dla ciebie mniejsza ilość BTC z tego samego urządzenia "Asic" , każdy wzrost mocy w sieci to znów mniejsza ilość BTC dla ciebie. Pierw proponuje douczyć się trochę a później pisać Jerk.

* Zainwestowane - dobry GPU 5-6 lat temu a dalej poszło samo.



Oki. Chodziło mi w przełożeniu ze Złotego na BTC, w konkretnej sytuacji, ale masz mnie, wzrost mocy w sieci to mniej BTC, mogłem dopisać. Jednak wciąż utrzymuję, że to bardziej opłacalne (i bezpieczniejsze, ale to już moje indywidualne zdanie) niż trzymanie pieniędzy. I żeby nie było, trochę kapitał pomnożyłem kopaniem.


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - tomek019 - 12-09-2018 22:33

Jesli zaczyna sie z malymi kwotami to mozna sobie jakies fajne POS lub Masternody ogarnac. Przy wiekszym cashu koparka


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - BTC-analityk - 23-09-2018 17:30

(12-09-2018 22:33)tomek019 napisał(a):  Jesli zaczyna sie z malymi kwotami to mozna sobie jakies fajne POS lub Masternody ogarnac. Przy wiekszym cashu koparka

masternody z mala kasa? jakie? chyba jakis syf-coin ktory nie bedzie mial prawa istnienia pokerface

przy wiekszym cashu koparka ? owszem ale chyba minimum 3 lata wstecz a nie przy obecnej mocy sieci gdzie koparka nakopiesz tyle co nic Big Grin