Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? (/Temat-Z-jakim-kapitalem-zaczeliscie-inwestycje-w-kryptowaluty-156414)

Strony: 1 2 3 4


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Morwa - 09-08-2018 10:56

Inflacje zżera mnóstwo pieniędzy i moim zdaniem trzymanie pieniędzy jest głupie. Oczywiście można uznać, że krypto jest niebezpieczną inwestycją/ zabezpieczeniem, ale do tej pory rosło i nie ma przesłanek aby przestało. Jednak są jeszcze inne możliwości jak np. złoto. Pieniędzmi trzeba obracać. Teraz jest możliwość na handel itp. w Polsce po nowelizacji ustawy dotyczącej działalności gospodarczej. Dla niewtajemniczonych, obecne przepisy pozwalają na prowadzenie działalności "gospodarczej" bez zakładania firmy i można to robić do przychodu wysokości 50% minimalnej krajowej brutto i jedynie trzeba płacić podatek dochodowy, co dużo nie da, ale zawsze coś.


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - mattxx - 09-08-2018 11:04

(08-08-2018 22:38)prymul1 napisał(a):  
(08-08-2018 20:33)mattxx napisał(a):  
(08-08-2018 20:00)Morwa napisał(a):  
(07-08-2018 14:44)EfectiveWork napisał(a):  Moja skromna osoba zaczynała od stycznia inwestując co miesiąc 300 zł Smile Nie zważając na sytuację na rynku. Czy zarobię ? Cholera wie, zobaczymy za rok może dwa Smile

Wszystko jest lepsze niż trzymanie pieniędzy na tradycyjnym koncie : )

Ale trzymając na koncie nic nie ryzykujesz 2


A to bank nie może zbankrutować? A inflacja? Smile

To nic nie ma do rzeczy. Istnieje coś takiego jak Bankowy Fundusz Gwarancyjny więc kwotę do 100 000 Euro otrzymasz w 100% w przypadku upadłości banku.
Inflacja to już inna kwestia, ale przynajmniej tak tego nie odczuwasz, gdyż ilość zer na koncie pozostaje taka sama Smile


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - amidalez - 09-08-2018 18:39

Nawet z drobnym kapitałem, inwestowanym regularnie można osiągnąć dobre wyniki. Poczytaj bloga bitfilar.pl


(09-08-2018 11:04)mattxx napisał(a):  To nic nie ma do rzeczy. Istnieje coś takiego jak Bankowy Fundusz Gwarancyjny więc kwotę do 100 000 Euro otrzymasz w 100% w przypadku upadłości banku.
Inflacja to już inna kwestia, ale przynajmniej tak tego nie odczuwasz, gdyż ilość zer na koncie pozostaje taka sama Smile

A rozważałeś case Cypru - tj. państwową blokadę kasy w bankach?


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - mattxx - 09-08-2018 20:23

(09-08-2018 18:39)amidalez napisał(a):  Nawet z drobnym kapitałem, inwestowanym regularnie można osiągnąć dobre wyniki. Poczytaj bloga bitfilar.pl


(09-08-2018 11:04)mattxx napisał(a):  To nic nie ma do rzeczy. Istnieje coś takiego jak Bankowy Fundusz Gwarancyjny więc kwotę do 100 000 Euro otrzymasz w 100% w przypadku upadłości banku.
Inflacja to już inna kwestia, ale przynajmniej tak tego nie odczuwasz, gdyż ilość zer na koncie pozostaje taka sama Smile

A rozważałeś case Cypru - tj. państwową blokadę kasy w bankach?

O kurcze, tak daleko to ja nie wybiegałem Smile To już koniec świata.


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - amidalez - 10-08-2018 19:04

(09-08-2018 20:23)mattxx napisał(a):  O kurcze, tak daleko to ja nie wybiegałem Smile To już koniec świata.

No nie ma "to tamto", bo w razie paniki na rynku, zawieszają wypłaty i "zamrażają" naszą kasę w bankach - np. na rok, całą albo sporą jej część. Możemy Bankowy Fundusz Gwarancyjny pocałować w piętę - bo przecież nie straciliśmy kasy i nadal mamy ją w banku. Tylko mały pikuś - nie mozemy jej używać.

Możemy - i co nam zrobicie? :/


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Morwa - 10-08-2018 22:51

Sądzę, że obecnie krypto jest taka samo pewne jak normalne waluty. Wystarczy jakaś gospodarczo zła informacja i cena złotówki spadnie. A np. taki ASIK będzie kopał dalej i dawał tyle samo BTC. Warto sobie zdać sprawę, że historia świata wcale nie jest aż taka długa. Jeszcze 20 lat temu jedna osoba była wstanie utrzymać całą rodzinę, a teraz wydaje się to niemożliwe dla przeciętnej osoby. Nigdy nie wiadomo co będzie za 5-10 lat.

Powracając do tematu. Ja zainwestowałem 500zł w krypto i tą sumą obracałem. Uważam, że kwota jest nieistotna jeśli ktoś nie chce być milionerem z dnia na dzień.


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - VIPERS888 - 13-08-2018 05:33

1000K. $


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - binek33 - 04-09-2018 18:41

3k zł


Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Snaggy - 07-09-2018 06:59

Troche odkopujac temat to aktualnie jest idealny moment aby wejsc. Nawet 100 zl wplacone na tym dolku moze ci zrobic fajny kesz. Trzeba tylko ogarnac dobry projekt I jakis czas poczekac.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - BTC-analityk - 07-09-2018 16:40

(10-08-2018 22:51)Morwa napisał(a):  A np. taki ASIK będzie kopał dalej i dawał tyle samo BTC.
Chyba mało wiesz na temat miningu facepalm każdy wzrost diff to już dla ciebie mniejsza ilość BTC z tego samego urządzenia "Asic" , każdy wzrost mocy w sieci to znów mniejsza ilość BTC dla ciebie. Pierw proponuje douczyć się trochę a później pisać Jerk.

* Zainwestowane - dobry GPU 5-6 lat temu a dalej poszło samo.