Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? (/Temat-Z-jakim-kapitalem-zaczeliscie-inwestycje-w-kryptowaluty-156414)

Strony: 1 2 3 4


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Bazor - 29-05-2018 10:07

Ja polecam binance.com od siebie, sam wrzuciłem 500zł i gdy mi się nie uda na short coś ugrać, to zostawiam to na longa gdy spadnie Tongue


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - prymul1 - 29-05-2018 19:33

(28-05-2018 22:34)Hoolig4n napisał(a):  @[prymul1] zaciekawiłeś mnie. Pokażesz przykład takiej giełdy? Smile

https://www.bitmex.com


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - pwisniew - 06-08-2018 21:49

Według mnie z każdą kwotą możesz zacząć pamiętając o 100% ryzyku straty, ja osobiście najpierw kasę mam z programu i długoterminowo to kopalnia ETH


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - EfectiveWork - 07-08-2018 14:44

Moja skromna osoba zaczynała od stycznia inwestując co miesiąc 300 zł Smile Nie zważając na sytuację na rynku. Czy zarobię ? Cholera wie, zobaczymy za rok może dwa Smile


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - esli12 - 08-08-2018 10:01

(07-08-2018 14:44)EfectiveWork napisał(a):  Moja skromna osoba zaczynała od stycznia inwestując co miesiąc 300 zł Smile Nie zważając na sytuację na rynku. Czy zarobię ? Cholera wie, zobaczymy za rok może dwa Smile

Ja zacząłem inwestycję trochę wcześniej więc byłem świadkiem tych pięknych wzrostów Big Grin ale oczywiście trochę przespałem, nie zrealizowałem zysków w większości. W tym roku sporo też dopłaciłem licząc, że to już koniec spadków no ale jak jest każdy widzi Tongue Też nie wiem czy zarobię, po prostu czekam zajmując się czym innym.


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - EfectiveWork - 08-08-2018 12:37

J
Cytat:a zacząłem inwestycję trochę wcześniej więc byłem świadkiem tych pięknych wzrostów

No widzisz a ja właśnie w czasie wzrostów bardziej zacząłem się interesować krypto Smile Oczywiście dla mnie to nadal czysta spekulacja, co prawda inwestuję co miesiąc a pieniądze maleją ze względu na obecne wyniki ale mam nadzieję że w 2019 roku będziemy się ładnie odbijać w górę a jeżeli nie...to bawimy się dalej Big Grin


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - esli12 - 08-08-2018 13:57

(08-08-2018 12:37)EfectiveWork napisał(a):  J
Cytat:a zacząłem inwestycję trochę wcześniej więc byłem świadkiem tych pięknych wzrostów

No widzisz a ja właśnie w czasie wzrostów bardziej zacząłem się interesować krypto Smile Oczywiście dla mnie to nadal czysta spekulacja, co prawda inwestuję co miesiąc a pieniądze maleją ze względu na obecne wyniki ale mam nadzieję że w 2019 roku będziemy się ładnie odbijać w górę a jeżeli nie...to bawimy się dalej Big Grin

Jeśli okaże się, że krypto to coś więcej niż spekulacja to takie systematyczne inwestowanie w końcu przyniesie konkretne zyski Wink opisałem pewien projekt na swojej stronie i jeśli te 300 zł to jest kasa, którą jesteś w stanie miesięcznie przeboleć to trzymaj się tej systematyczności Smile

https://www.kasaznetu.pl/news/17/a-gdyby-tak-zamiast-odkladac-na-lokate-czy-do-skarpety-kupowac-bitkojny.html


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Morwa - 08-08-2018 20:00

(07-08-2018 14:44)EfectiveWork napisał(a):  Moja skromna osoba zaczynała od stycznia inwestując co miesiąc 300 zł Smile Nie zważając na sytuację na rynku. Czy zarobię ? Cholera wie, zobaczymy za rok może dwa Smile

Wszystko jest lepsze niż trzymanie pieniędzy na tradycyjnym koncie : )


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - mattxx - 08-08-2018 20:33

(08-08-2018 20:00)Morwa napisał(a):  
(07-08-2018 14:44)EfectiveWork napisał(a):  Moja skromna osoba zaczynała od stycznia inwestując co miesiąc 300 zł Smile Nie zważając na sytuację na rynku. Czy zarobię ? Cholera wie, zobaczymy za rok może dwa Smile

Wszystko jest lepsze niż trzymanie pieniędzy na tradycyjnym koncie : )

Ale trzymając na koncie nic nie ryzykujesz 2


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - prymul1 - 08-08-2018 22:38

(08-08-2018 20:33)mattxx napisał(a):  
(08-08-2018 20:00)Morwa napisał(a):  
(07-08-2018 14:44)EfectiveWork napisał(a):  Moja skromna osoba zaczynała od stycznia inwestując co miesiąc 300 zł Smile Nie zważając na sytuację na rynku. Czy zarobię ? Cholera wie, zobaczymy za rok może dwa Smile

Wszystko jest lepsze niż trzymanie pieniędzy na tradycyjnym koncie : )

Ale trzymając na koncie nic nie ryzykujesz 2


A to bank nie może zbankrutować? A inflacja? Smile