Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? (/Temat-Z-jakim-kapitalem-zaczeliscie-inwestycje-w-kryptowaluty-156414)

Strony: 1 2 3 4


Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Hoolig4n - 24-05-2018 01:58

Witam! Ciekawi mnie pewna sprawa: z jakim kapitałem zaczęliście inwestować w kryptowaluty? Interesuję się tym od dłuższego czasu, ale jeszcze nie poczyniłem pierwszych kroków w tym temacie. Zastanawia mnie fakt czy 100/200 zł na początek wystarczy, by uderzyć z jakimś short-term'em?
Wiem, wiem: Inwestuj tyle, ile możesz stacić, bla bla... Można zacząć z tak niewielkim kapitałem? Pozdrawiam.


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Xanter98 - 24-05-2018 03:16

Z każdym kapitałem można zacząć, zyski/straty będą proporcjonalne.


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - radek0389 - 24-05-2018 04:16

(24-05-2018 03:16)Xanter98 napisał(a):  Z każdym kapitałem można zacząć, zyski/straty będą proporcjonalne.

Niekoniecznie, poziom rozwagi/odpowiedzialności/skrupulatności/strachu będzie inny jak zainwestujesz 100 zł oraz diametralnie inny przy kwocie 100 000 zł. Zachowanie proporcji w ogólnym rozrachunku będzie w zasadzie niemożliwe.


Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - tomek019 - 24-05-2018 05:13

Osobiście najpierw zbudowałem programy które dają mi cashflow niezależnie od rynku krypto i z nich odkładałem tak po $200 tygodniowo na krypto. Dodatkowo własne koparki wiec tutaj kopie ETH za które później kupuje inne alty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Captain - 24-05-2018 05:18

Za taką kwotę to najlepiej kupić BTC to tu największe prawdopodobieństwo, ze będzie zysk, może nawet spory.


Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - tomek019 - 24-05-2018 06:09

Za 200zł możesz kupić coś taniego jak RDD na spadku i sprzedac po delikatnym wzroście i tak kilka razy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - mrblue - 25-05-2018 19:00

Ja zainwestowałem wszystko co miałem (3k PLN), zainwestowałem w PPT (Populous). Było super do póki nie wszedłem na podstawioną stronę myetherwallet i nie straciłem wszystkiego. Scamer zabrał mi wszystkie tokeny.

W chwili gdy mi je zabrał, były wartę około 10k USD. Później już było tylko gorzej. Po jakimś czasie, w szczytowym momencie, tokeny które mi ukradli były warte 35k USD...

Teraz 3 razy sprawdzam wszystko zanim się zaloguję/przeleje jakieś krypto


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - mattxx - 28-05-2018 12:00

Jak chcesz to startuj z 100 czy 200 zł, ale ile z tego zarobisz? Moim zdaniem na short term za mało, chyba, że zainwestujesz np. 200 zł na kilka lat z nadzieją na tysiące procent ROI.


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - prymul1 - 28-05-2018 20:29

Są giełdy, gdzie możesz handlować z dźwignią 1:100, wtedy z takich 100 zł robi się spora kwota. Jednak jak wiadomo szansa na duże zyski = szansa na duże straty Smile


RE: Z jakim kapitałem zaczęliście inwestycje w kryptowaluty? - Hoolig4n - 28-05-2018 22:34

@[prymul1] zaciekawiłeś mnie. Pokażesz przykład takiej giełdy? Smile