Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oby tylko zacząć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Oby tylko zacząć (/Temat-Oby-tylko-zaczac-156390)



Oby tylko zacząć - ShackMack - 22-05-2018 00:27

Witajcie! Jestem ShackMack- moje prawdziwe imię i tak do niczego Wam się nie przyda. Konto mam świeżutkie- gdy piszę tego posta, ma zaledwie 2 minuty Jerk2 . Forum obserwuje od kilku lat, lecz teraz coś mnie tknęło, aby spróbować samemu. Wybór padł na Ogads. Będzie to mój absolutny debiut, więc krzyczcie i wrzeszczcie gdy coś będę robił nie tak.
Plan działania:

-napisać "fake hacka" do popularnej gry
-nagrać film na YT z "działaniem" tegoż programu
-kupić troszkę wyświetleń aby film miał jakiekolwiek szanse na starcie
- wypromować filmik



Zadania zaznaczone na zielono już zrobiłem, problem jest z pokazaniem światu mojego dzieła i zachęcenie świata do klikania w mój content locker beka próbowałem na fb , ale nie mam absolutnie żadnego doświadczenia w social media i moje dwudniowe starania zakończyły się aż 2 kliknięciami w link z zerową konwersją... Ale! Nie mam zamiaru się poddać, wycisnę z Ogads ostatnie grosze! Liczę na Waszą pomoc, na wskazówki od bardziej doświadczonych kolegów. Pomożecie? Big Grin



RE: Oby tylko zacząć - Xanter98 - 22-05-2018 01:01

Zajmij się najpierw pozyskaniem ruchu, a potem udoskonalaniem lockera, filmu itd. Pierwsze filmy pewnie nie wybiją się tak wysoko jakbyś chciał.


RE: Oby tylko zacząć - Itachi198 - 22-05-2018 07:56

Powodzenia!
Jako, że jestem zwolennikiem pracy na telefonie, polecam Ci zrobić konto na Instagramie odpowiadające Twojej niszy, nawrzucać trochu zdjęć z gry, w biogramie dać skrócony wcześniej w bitly link z ogads i spamować follow ludziom pod hashtagami tj #nazwagry

Zawsze to dorobisz sobie w czasie jazdy autobusem czy tam leżąc na plaży Lol
Pozdrawiam serdecznie, życzę wysokich zarobków!


RE: Oby tylko zacząć - Matixio - 22-05-2018 11:26

(22-05-2018 07:56)Itachi198 napisał(a):  Powodzenia!
Jako, że jestem zwolennikiem pracy na telefonie, polecam Ci zrobić konto na Instagramie odpowiadające Twojej niszy, nawrzucać trochu zdjęć z gry, w biogramie dać skrócony wcześniej w bitly link z ogads i spamować follow ludziom pod hashtagami tj #nazwagry

Zawsze to dorobisz sobie w czasie jazdy autobusem czy tam leżąc na plaży Lol
Pozdrawiam serdecznie, życzę wysokich zarobków!
Jakie miałeś z tego zarobki


RE: Oby tylko zacząć - Ja Łukasz - 22-05-2018 11:49

Instagram nie blokuje linków z lockerami w bio?

Powodzenia, oby tylka zacząć i się nie poddać! Tongue


RE: Oby tylko zacząć - Itachi198 - 22-05-2018 12:00

(22-05-2018 11:26)Matixio napisał(a):  
(22-05-2018 07:56)Itachi198 napisał(a):  Powodzenia!
Jako, że jestem zwolennikiem pracy na telefonie, polecam Ci zrobić konto na Instagramie odpowiadające Twojej niszy, nawrzucać trochu zdjęć z gry, w biogramie dać skrócony wcześniej w bitly link z ogads i spamować follow ludziom pod hashtagami tj #nazwagry

Zawsze to dorobisz sobie w czasie jazdy autobusem czy tam leżąc na plaży Lol
Pozdrawiam serdecznie, życzę wysokich zarobków!
Jakie miałeś z tego zarobki

Ciężko określić zarobki, gdyż każda nisza jest inna, a proces jak każdy zapewne wie można zautomatyzować dzięki różnym botom. Kilka dolców powinno wpaść w ciągu dnia od ręcznego klikania na jednym koncie.

(22-05-2018 11:49)Ja Łukasz napisał(a):  Instagram nie blokuje linków z lockerami w bio?

Powodzenia, oby tylka zacząć i się nie poddać! Tongue

Czasem blokuje, wtedy wystarczy zmienić alias (nie wiem czy to tak się nazywa, chodzi mi o to by link wyglądał inaczej) i skrócić ponownie, za którymś razem w końcu instagram go zostawi w spokoju. Warto popróbować z przekierowaniem z blogera (a link z blogera dopiero skrócić w bitly).

Nie chcę robić bałaganu w dzienniku autora, jeśli macie jakieś pytania to zapraszam na pw/gg. Jeśli szukacie mentora to mogę trochę bardziej pomóc w zamian za rejestrację przez banner w mojej sygnaturze lub podpięcie się pod mój "account ID= 21191"

Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego wtorku! Big Grin


RE: Oby tylko zacząć - Xanter98 - 23-05-2018 00:40

Nie chcę robić syfu w temacie autora, ale łapcie mój ref ID to pomogę Wam ręcznie followowac na IG Big Grin