Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gadu Gadu e-whoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gadu Gadu e-whoring (/Temat-Gadu-Gadu-e-whoring-156377)

Strony: 1 2 3 4


RE: Gadu Gadu e-whoring - Jasqeross - 21-05-2018 17:39

No to wiadomo ze żadnej kary bym nie dostał ale sam fakt chodzenia po policji w takich sprawach byłby nieprzyjemny XD

A myślice ze warto pisać do gg w celu wyjaśnieniu sprawy czy sobie odpuścić ?


RE: Gadu Gadu e-whoring - Hopekk94 - 21-05-2018 18:13

Na gg podstawa to sie nie ayrozniac za bardzo przy ewhoringu. Z tego vo widzialem to masa jest profili ktore nawet maja nagosc na zdj. W opisie cos o mailach fotkach itd. Unikac tego i nic sie nie stanie. A jak juz ktos napisze to raczej nie bedzie mu sie chcialo zglaszac. Raczej zglaszanie nastepuje przy losowaniu fejka lub przy oszustwie. Wiele lat temu sprzedawalem po troche tak na gg i nigdy bana nie dostalem. Bralem doladowania , sub sms i paypale. Problemow nie bylo. I zawsze powtarzalem ludziom ze ich nie oszukam bo dobry klijent to zadowolony klijent, a taki wraca po wiecej. Pozdro . Raczej to tylko info. Zawsze mozesz napisac do supportu. Na mejla przyjdzie odp


RE: Gadu Gadu e-whoring - Jasqeross - 21-05-2018 18:17

No miałem normalne zdjęcie i ze sprzedam nudesy w opisie Smile

Każdy był raczej zadowolony bo się pytałem zawsze Smile


RE: Gadu Gadu e-whoring - Kwasu - 26-05-2018 15:48

Pewnie napisali ci standartową formułkę bo podobno masa pedofilów na gg, starają się z tym walczyć ale z marnym skutkiem.


RE: Gadu Gadu e-whoring - skyreves - 28-05-2018 13:47

Jeśli jesteś chętny podyskutować o tym dalej to zapraszam na discord o e-whoringu.
link: https://discord.gg/DtmNQHm


RE: Gadu Gadu e-whoring - Hoolig4n - 28-05-2018 14:36

Nie przejmuj się, ale żebyś spał spokojnie to zainstaluj sobie chociażby CyberGhosta i pracuj dalej! Smile


RE: Gadu Gadu e-whoring - war43 - 31-05-2018 13:30

Miałem to samo na GG, ale powiem Ci z doświadczenia, że po 40 takiej wiadomości człowiek po prostu przestaje się przejmować xD


RE: Gadu Gadu e-whoring - xKacpereg - 13-08-2018 19:41

Raczej nic nie powinno się stać.


RE: Gadu Gadu e-whoring - ShuQi - 13-08-2018 19:55

Skoro kolega wyżej już odkopał, skorzystam z okazji:

"Dzień dobry bo ja hciałbym zguosic rze fotki kture dostałem były fejkowe, i ja dałem 5 zł,a nie dostalem 2 zdjenć ale jednom, ścigajćie ją, ja mam tu te zdnejcia."

Kto Cie zgłosi na zdrowy rozum, skoro tak się boisz to zajmij się czymś innym lub w inny sposób.


RE: Gadu Gadu e-whoring - antykt - 13-08-2018 20:53

tak czytam to wszystko i powiem tak polskie prawo jest jak z fraszki La fontena przez sieć przeleci orzeł ale wpadnie muszka....i tak to wygląda jednemu się udają wałki duże itp a drugi na byle g...e wpadnie bo mu dopiszą swoje i mususz chodzić się tłumaczyć tak więc nie do końca zgadzam się z hura optymizmem...to wszystko zależy od szczęścia . miałem kumpla przyszli zapukali do dwrzi i zamknęli go na 24 godziny że niby torebke na wyrwe ukradł ...przesiedział swoje ,okazało się ,że na tzwn. weneckim lustrze jakiś dzieciak go rozpoznał ...wyszedł za kaucją , uniewinnili go i nikt nawet go nie przeprosił , jeszcze kase na papuge stracił