Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania do doświadczonych ,,spamerów'' na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Pytania do doświadczonych ,,spamerów'' na fb (/Temat-Pytania-do-doswiadczonych-spamerow-na-fb-156338)



Pytania do doświadczonych ,,spamerów'' na fb - N3verGiveUp1 - 17-05-2018 18:13

Wyposażenie:


- laptop, telefon
- laptop internet wifi stałe ip
- telefon internet transfer danych zmienne ip
Stałe i zmiennne ip więc nie wiem na czym najlepiej działać by bany nie poleciały.

Chcę stworzyć ok. 50 kont na facebooku.
Jak już je stworzę to w grę wchodzi dalsze tworzenie więcej i więcej (jak kilka kont np. po miesiącu zbanują to zajmienię je tymi dodatkowymi)
Zmienię język na facebooku na angielski.
Dodam zdjęcie, tło
Zaproponujecie coś jeszcze?
A może jakieś ustawienia w koncie, ustawieniach pozmieniać?
By stworzyć wrażenie realnego konta będę lajkował znajomym posty i komentował od czasu do czasu no i dodawał jakieś zdjęcia na każdym.



Dodam do znajomych na każdym koncie kilka osób z zagranicy,
a potem będę dodawać ich znajomych i znajomych tych znajomych (zmniejsza to ryzyko bana).

Na początek 1-3 wysłane zaproszenia co godzinę na każdym koncie
dziennie (10 godzin) łącznie ze wszystkich 50 kont 500-1500 zaproszeń wysłanych dziennie

Będę dodawał znajomych i rozsyłał do nich wiadomości (1 wiadomość co godzinę z jednego konta przez 10 godzin dziennie).

Nie będę spamił na grupach.
Może dołączyć do jednej grupy? Ale nie spamić. Ryzyko bana się zmniejszy? Mhm...
Co kilka dni na części kont może post jakiś na mojej tablicy? Oznaczyć znajomych? Link w komentarzu zamieścić?


Czy z takim ,,spamieniem'' będe się narażał na bana?
Co godzinę 1 akcja to naprawdę mało.


Nie ukrywam, że liczę na odzew jakiegoś dobrego serducha tutaj na forum, które mi podpowie jak uniknąć tych banów.
Można pisać również i pw Smile


Jakie obecnie weryfikacje na fb występują?
Zdjęciowa to normalnie zdjęcie im wyślę.
Ale co z dowodem? I innymi?
Jak bez starterów przejść weryfikację telefoniczną kont na fb kierujących zasięg na usa i inne kraje, w których walutą jest dolar?

Czytam całe forum, ale nie wiem co jest aktualne a co nie...
Za wszystkie informacje serdecznie dziękuję.
Oczywiście na pw tez mogę popisać.
Odwdzięcze się!


RE: Pytania do doświadczonych ,,spamerów'' na fb - Itachi198 - 17-05-2018 19:31

Witam
Mam nadzieję, że jednak nie masz zamiaru oszukiwać ludzi wyłudzając od nich pieniądze, ale jeśli już masz pracować na facebooku, warto przeczytać jakiś wartościowy poradnik typu:

http://zarabiam.com/Temat-Jak-stworzyc-naprawde-wartosciowy-realny-profil-na-Facebooku-w-godzine-by-Vasaki-128769

lub

http://zarabiam.com/Temat-Jak-stworzyc-naprawde-wartosciowy-realny-profil-na-Facebooku-Vol-2-132389

Poczytaj, wiedzy masz na forum pełno. Ogólnie praca na FB jest ciężka, więc się nie załamuj po dostaniu bana, zawsze możesz spróbować na jakimś instagramie czy coś.


RE: Pytania do doświadczonych ,,spamerów'' na fb - N3verGiveUp1 - 18-05-2018 09:21

Gdybym miał oszukiwać ludzi to robiłbym tzw ,,płatne smsy'', ale ja tak nie potrafię Wink

Czytałem tamte tematy.

Nadal nie wiem jak zweryfikować konta telefonicznie bez wydawania pieniędzy.
I jakie inne blokady mogą na mnie czekać oprócz tej, gdzie trzeba po prostu zdjęcie wysłać zwykłe.


RE: Pytania do doświadczonych ,,spamerów'' na fb - ark1908 - 04-06-2018 18:43

sprytny pomysł z tym cofaniem czasu posta


RE: Pytania do doświadczonych ,,spamerów'' na fb - jergele - 04-06-2018 19:00

(18-05-2018 09:21)N3verGiveUp1 napisał(a):  (…)
I jakie inne blokady mogą na mnie czekać oprócz tej, gdzie trzeba po prostu zdjęcie wysłać zwykłe.
- Poproś o pomoc znajomych
- Zidentyfikuj swoich znajomych
- Zidentyfikuj swoje ostatnie komentarze
- Podaj datę urodzenia
- Wyślij dowód tożsamości
- Potwierdź logowanie na innych komputerze
- Podaj kod wysłany na nr telefonu z profilu
- Zweryfikuj konto poprzez podanie nr telefonu (chiński numer to koło 0,125$)
- Dezaktywacja konta (to już klops)