Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie (/Temat-Szukam-osoby-do-promowania-zbiorki-ogromne-wynagrodzenie-156330)

Strony: 1 2


Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - N3verGiveUp1 - 17-05-2018 11:48

Witam.
Szukam osoby, która skutecznie potrafi reklamować linki na fb (najbezpieczniejszą opcją według mnie będzie opcja dodawanie określonych ludzi do znajomych, a następnie wysyłanie do nich wiadomości, ale wszystko do dogadania).
Potrzebuję pieniędzy.
Muszę pomóc mamie.
Zakładam zbiórkę na stronie gofundme i muszę ją jakoś rozpromować.
Przeszkodą jest tylko facebook i jego bany.

Oferuję nawet kilkanaście tysięcy złotych za pomoc (podzielę się ze zbiórki do dogadania).
Jeśli dziennie dotrzemy do ,,marnej ilości'' kilkuset osób + to możemy już zebrać sporą gotówkę.
Dostarczę listę, linki itd... osób, które aktywnie pomagają w tego typu zbiórkach.
Cel jasno określony, wszystko real.
Potrzebuję pomocy.
Naprawdę spore wynagrodzenie można otrzymać.

Kontakt - pw na forum.

Osoby pochodzą z zagranicy, a dokładniej tam gdzie walutą jest dolar (USA i nie tylko).


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - Itachi198 - 17-05-2018 12:04

Cytat:Witam.
Szukam osoby, która skutecznie potrafi reklamować linki na fb (najbezpieczniejszą opcją według mnie będzie opcja dodawanie określonych ludzi do znajomych, a następnie wysyłanie do nich wiadomości, ale wszystko do dogadania).
Potrzebuję pieniędzy.
Muszę pomóc mamie.
Zakładam zbiórkę na stronie gofundme i muszę ją jakoś rozpromować.
Przeszkodą jest tylko facebook i jego bany.

Oferuję nawet kilkanaście tysięcy złotych za pomoc (podzielę się ze zbiórki do dogadania).
Jeśli dziennie dotrzemy do ,,marnej ilości'' kilkuset osób + to możemy już zebrać sporą gotówkę.
Dostarczę listę, linki itd... osób, które aktywnie pomagają w tego typu zbiórkach.
Cel jasno określony, wszystko real.
Potrzebuję pomocy.
Naprawdę spore wynagrodzenie można otrzymać.

Kontakt - pw na forum.
Osoby pochodzą z zagranicy, a dokładniej tam gdzie walutą jest dolar (USA i nie tylko).

Aha, czyli chcesz wziąć datki na swoją mamę a następnie nawet kilkanaście tysięcy z tych pieniędzy rozdać koleżkom, którzy ci pomogą?

Czy ludzie wpłacający wiedzą, że ich pieniądze zamiast na pomoc dla matki trafią do osób trzecich?
Mi się to nie podoba facepalm


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - antykt - 17-05-2018 12:12

a co nie można....... część dla mamusi ukochanej a część dla ludzi....co znajdą łosi no to jakaś masakra!!!!a dlaczego mamusia nie pójdzie do pracy??albo ty nie weźmiesz się za pracę ?? i naiwnych szukasz


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - N3verGiveUp1 - 17-05-2018 12:31

Mam 16 lat.
Mama chodzi do pracy.
W opisie zbiórki byłoby napisane jasno, że tyle i tyle muszę zapłacić za promowanie jej.
Nie naskakujcie, bo nie macie do czego.
W sumie - trochę niejasno napisałem.


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - antykt - 17-05-2018 13:00

skoro niejasno piszesz to co sie dziwisz napisz jasno czego oczekujesz bo nie wiadomo


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - N3verGiveUp1 - 17-05-2018 13:11

Oczekuję reklamy zbiórki (linku).
Chcę trafiać do zagranicznych osób (usa itd tam gdzie walutą jest dolar)
Mam listę profili facebookowych osób, które udostępniają takie zbiórki i wspomagają dolarami (lista ciągle się powiększa).
Dodatkowo można dodawać do znajomych, znajomych tych osób i tak robić gigantyczny zasięg.
Dziennie może wpaść naprawdę kilka tys zł lub nawet przeszło 10.
Więc szukam osoby do pomocy.
Na pewno żałować nie będzie, bo zarobi naprawdę bardzo dużo.

Osoba ta będzie miała link do zbiórki, na której będzie śledziła postępy.

Pomoże mi i dodatkowo zarobi naprawdę dużo.


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - TheKing - 17-05-2018 13:21

(17-05-2018 11:48)N3verGiveUp1 napisał(a):  Oferuję nawet kilkanaście tysięcy złotych za pomoc (podzielę się ze zbiórki do dogadania).

Czyli rozumiem podpisujemy umowę i działam?

Twoja matka choruje, czy chciałeś kase na czipsy?


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - Devil877 - 17-05-2018 14:08

Masz kolegów w realu? Masz to ich namów na ten cudowny pomysł beka


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - Admin - 17-05-2018 14:20

Proponuje do zbiórki dodać poniższy film:





pierwsze sekundy to chora mamusia dziękująca darczyńcom, a w chmurach okrzyki wdzięczności twoje i promujących.
seems legit 16letni biznesmenie...


RE: Szukam osoby do promowania zbiórki ogromne wynagrodzenie - Hybrid1990 - 17-05-2018 14:22

N3verGiveUp1 dlaczego założyłeś dwa konta na forum ?