Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
G2A - jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: G2A - jak? (/Temat-G2A-jak-156321)



G2A - jak? - Mr Joker - 16-05-2018 14:39

Hej, napisałem poniższą wiadomość na panel kontaktowy G2A, jednak nie mogli mi udzielić odpowiedzi. Może ktoś będzie umiał Smile

"Witam.

Załóżmy, że mam swojego bloga (bezpośrednio związany z grami g2a), zawierającego treść dotycząca tylko G2AGoldmine i promocji gier. Przypuśćmy, że co miesiąc będę na Waszej platformie (za pośrednictwem mojego bloga) zarabiał 300 zł regularnie. Jak to wygląda w kwestii prawnej? Wystarczy, że będę składał PIT, czy w związku z ciągłym przychodem muszę mieć DG?"


RE: G2A - jak? - twardy - 16-05-2018 14:43

Nie jesli przychod < 1050zl

https://www.infakt.pl/blog-ksiegowy/ulga-na-start-i-dzialalnosc-bez-rejestracji/

Albo najem powierzchni reklamowej i wtedy placisz tylko 8,5% zryczaltowanego podatku.


RE: G2A - jak? - Mr Joker - 17-05-2018 07:50

Właśnie nie wiem, co z tym najmem powierzchni, bo teoretycznie OgAds też by szło pod to podciągnąć, a nie słyszałem o takim czymś.
@[twardy]


RE: G2A - jak? - rachman - 17-05-2018 17:25

Będziesz umiał udowodnić / umotywować że to najem? Jak nie to masz problem, jak tak to czego konkretnie nie rozumiesz i chcesz by Ci wyjaśnić?


RE: G2A - jak? - G2A_Team - 18-05-2018 15:14

(16-05-2018 14:39)Mr Joker napisał(a):  Hej, napisałem poniższą wiadomość na panel kontaktowy G2A, jednak nie mogli mi udzielić odpowiedzi. Może ktoś będzie umiał Smile

"Witam.

Załóżmy, że mam swojego bloga (bezpośrednio związany z grami g2a), zawierającego treść dotycząca tylko G2AGoldmine i promocji gier. Przypuśćmy, że co miesiąc będę na Waszej platformie (za pośrednictwem mojego bloga) zarabiał 300 zł regularnie. Jak to wygląda w kwestii prawnej? Wystarczy, że będę składał PIT, czy w związku z ciągłym przychodem muszę mieć DG?"

Hejka!

Nie będę owijać w bawełnę, pytanie nie jest proste. Niestety jako firma nie możemy się wypowiedzieć z detalami na ten temat. Mogę napisać Ci jedno:

Jeśli czegoś nie wiesz w tej kwestii, warto zasięgnąć informacji w odpowiednim urzędzie.

Sam na ten temat nie jestem w stanie się wypowiedzieć więcej, lecz daj nam jeszcze jedną szansę i napisz do nas na [email protected]. Umożliwi nam to przekazanie sprawy do odpowiedniego działu i podjęcie dalszych kroków.

Best,

Max G2A Team